Livescore Zuid II - In de Wandelgangen.com

Hieronder kun je de actuele tussenstanden zien op de amateurvelden van de regio zuid II. De tussenstanden worden direct verwerkt in de stand, zodat je tevens de virtuele stand per competitie kunt bekijken!

Topklasse

  • AFC

    4-4

    HBS

    17:00
    19-04
  • Be Quick 1887

    3-2

    HSC'21

    17:00
    19-04
  • FC Lienden

    1-3

    WKE

    17:00
    19-04
  • JVC Cuijk

    4-2

    VVSB

    17:00
    19-04
  • Leonidas

    1-1

    FC Chabab

    17:00
    19-04
  • UNA/Brinvast

    4-0

    Juliana'31

    17:00
    19-04
  • Haaglandia/Wi..

    6-2

    ADO'20

    17:30
    19-04
  • De Treffers

    0-3

    EVV

    19:00
    19-04

Hoofdklasse B

  • Dongen

    2-0

    De Valk

    17:00
    19-04
    • 27' Robert Mutzers (1-0)
    • 32' Eigen doelpunt (2-0)
  • Groene Ster

    3-1

    Schijndel/De ..

    17:00
    19-04
    • 53' Mitch Vandergard (1-0)
    • 57' Mitch Vandergard (2-0)
    • 90' Emil Miljkovic (3-1)
    • 77' Armin Alibasic (2-1)
  • SV Venray

    1-3

    OJC Rosmalen

    17:00
    19-04
    • 25' Maik Michiels (1-1)
    • 2' Jesse Dibbets (0-1)
    • 36' Wesley Meeuwsen (1-2)
    • 47' Thijs van der Velden (1-3)
  • Blauw Geel'38..

    2-3

    EHC/Heuts

    18:00
    19-04
    • 67' Emiel van der Sanden (1-1)
    • 87' Murat Korkmaz (2-2)
    • 59' Joey Kreukniet (0-1)
    • 76' Peter-Jan Erkens (1-2)
    • 90' Fabio Sarli (2-3)
  • Deurne

    2-0

    Bekkerveld

    18:00
    19-04
    • 1' Harm van der Steen (1-0)
    • 82' Dennis Groen (2-0)
  • UDI'19/Beter ..

    2-0

    Gemert

    19:00
    19-04
    • 20' Sam Wassenberg (1-0)
    • 57' Bart van Schijndel (2-0)
  • Nuenen

    2-1

    Baronie

    19:30
    19-04
    • 48' Joep van de Maasakker (1-0)
    • 51' Mark Werts (2-1)

Eerste klasse D

  • BSV Limburgia..

    1-2

    TOP

    19:30
    19-04
    • 39' Randy Quadackers (1-0)
    • 43' Carlo Nelissen (1-1)
    • 76' Rob van Sonsbeek (1-2)

Tweede klasse G

Tweede klasse H

  • NWC

    1-0

    Wilhelmina'08

    18:00
    19-04
    • 69' Luuk Castelijns (1-0)

Derde klasse A

Derde klasse B

  • vv Swalmen

    1-1

    ADVEO/de Poel

    18:00
    19-04
    • 85' Siem van der Linden (1-1)
    • 39' Kevin Knarren (0-1)

Derde klasse C

  • Helden

    1-0

    Sportclub Irene

    18:00
    19-04
    • 57' Raph Peeters (1-0)
  • Baarlo

    0-0

    SC Helmondia

    19:00
    19-04

Derde klasse D

  • Festilent

    0-1

    Herpinia

    18:00
    19-04
  • RKOSV Achates

    0-1

    Stormvogels'28

    18:00
    19-04
    •  
    • 70' Bart Seegers (0-1)

Vierde klasse A

  • BMR

    1-0

    DBSV

    18:00
    19-04
    • 40' Demie Cruts (1-0)

Vierde klasse B

  • Sportclub'25

    1-0

    Haanrade

    18:00
    19-04
    • 65' Patrick Vandeberg (1-0)
  • SV Zwart Wit'19

    4-4

    Kakertse Boys

    18:00
    19-04
    •  
    • 18' Danny Hendriks (1-1)
    • 25' Danny Hendriks (2-2)
    • 55' Danny Hendriks (3-3)
    • 90' Maikel Kruishaar (4-4)
  • Sylvia/H&S

    1-5

    Walram

    18:00
    19-04
    •  
    • 20' Angelo Rouwette (0-1)
    • 37' Angelo Rouwette (0-2)
    • 79' Barry Hendriks (1-3)
    • 89' Lars Feuler (1-4)
    • 91' Angelo Rouwette (1-5)

Vierde klasse C

Vierde klasse D

Vierde klasse E

Vierde klasse F

  • Sporting S.T.

    0-2

    SV Oostrum

    18:00
    19-04

Vierde klasse G

  • Excellent

    1-4

    Hapse Boys

    18:30
    19-04
    • 70' Rick van Koulil (1-3)
    • 23' Tim Janssen (0-1)
    • 57' Thijs Kemperman (0-2)
    • 69' Frank Kohlen (0-3)
    • 82' Joost van de Groes (1-4)

Vierde klasse H

  • Boskant

    3-0

    FC Schadewijk

    18:00
    19-04
    • 28' Frank van der Heijden (1-0)
    • 68' Ronald van Uden (2-0)
    • 75' Geert van Gils (3-0)
  • NLC'03

    3-4

    VOW

    18:00
    19-04
    • 2' Erwin Arens (1-0)
    • 17' Wilbert de Veer (2-1)
    • 56' Arjen van Santvoort (3-1)
    • 9' Rick van der Linden (1-1)
    • 71' Pim van Riel (3-2)
    • 75' Rick van der Linden (3-3)
    • 90' Ruud van Asseldonk (3-4)

Vijfde klasse A

Vijfde klasse B

  • SV Brunssum

    2-1

    Rimburg

    18:00
    19-04
    • nb' Daniel Dormans (1-0)
    • nb' Sherrelton Privania (2-1)

Vijfde klasse C

  • Limbricht

    3-2

    FC RIA

    18:00
    19-04
    • nb' Steef Teensma (2-2)
    • nb' Steef Teensma (3-2)
    • 2' Maurice van Sloun (1-0)
    • nb' Dick Wielders (1-2)
    • 45' Jesper Wilms (1-1)

Vijfde klasse D

Vijfde klasse E

  • Oranje Zwart ..

    3-1

    Racing Boys

    18:00
    19-04

Vijfde klasse F

  • VVV'03

    2-2

    Melderslo

    18:00
    19-04
    • 3' Boy Derks (1-0)
    • 40' Brian Zwiggelaar (2-1)
    • 7' Bart Theeuwen (1-1)
    • 51' Jeroen Kallen (2-2)

Vijfde klasse G

Vijfde klasse H

  • Estria

    2-1

    SIOL

    18:00
    19-04
    •  
    • 49' Eigen doelpunt (1-0)
  • Gassel

    0-3

    Heijen

    18:00
    19-04
  • OKSV

    1-3

    Vianen Vooruit

    18:00
    19-04

Zesde klasse A

  • SV Eikenderveld

    2-6

    SV Hulsberg

    18:00
    19-04
  • VV Puth

    1-3

    Jabeek

    18:00
    19-04

Zesde klasse B

  • Obbicht

    4-2

    Boekoel

    18:00
    19-04
  • RFC Roermond

    3-1

    RKSVV

    18:00
    19-04
  • Susterse Boys

    0-1

    RKHVC

    18:00
    19-04

Zesde klasse C

  • Griendtsveen

    2-3

    SVSH

    18:00
    19-04
  • Koningslust

    2-1

    SV Egchel

    18:00
    19-04

Zesde klasse D

  • Sambeek

    1-0

    OVC'63

    18:00
    19-04

Beker - Halve Finale

assets/images/uploads/advertentiemogelijkheden.jpg
  • Laatste reacties
  • Populair

Praat mee via #indewandelgangen

Meest gevonden

Over ons

In de Wandelgangen verzorgt alle nieuwsberichten, geruchten en wedstrijdverslagen in het amateurvoetbal in de regio zuid II. Daarnaast kunt u bij In de Wandelgangen terecht voor de live tussenstanden en statistieken van het amateurvoetbal in zuid II.

Omhoog

Copyright 2013  In de Wandelgangen - Alle rechten voorbehouden.