Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Bekerprogramma amateurs 2e ronde

BEKERPROGRAMMA 2E RONDE AMATEURS ZUID 2









DONDERDAG 20/10/2016

DE STER 1 – RKVCL 1                                                                  aanvang 19:30

SCMH 1 – NOOIT GEDACHT 1                                                   aanvang 20:00

UDI ‘19/BETER BED 2 – SSS ’18 1                                             aanvang 20:00

MARIAHOUT 1 – EXCELLENT 1                                                 aanvang 20:00

FC UDEN 1 – OLYMPIA ’18 1                                                     aanvang 20:00

DESO/VAN DER HORST 1 – SV TOP 1                                      aanvang 20:00

VRIJDAG 21/10/2016

SPORTCLUB IRENE 1 – HELDEN 1                                            aanvang 20:00


ZATERDAG 22/10/2016

RKSV MINOR 1 – LINDENHEUVEL/H’BLOEM 1                      aanvang 20:00


ZONDAG 23/10/2016

ELSENDORP 1 – VIANEN VOORUIT 1                                      aanvang 14:30

BVV ’27 1 – BOEKOEL SPORT 1                                                aanvang 14:30

STORMVOGELS ’28 1 – OSS’20 1                                             aanvang 14:30

CONSTANTIA 1 – RKOSV ACHATES 1                                      aanvang 14:30

BERGHEM SPORT 1 – MONTAGNARDS 1                               aanvang 14:30

AVANTI ’31 1 – VOLHARDING 1                                               aanvang 14:30

DAW 1 – SV VENRAY 1                                                              aanvang 14:30

VENLOSCHE BOYS 1 – RKVB 1                                                  aanvang 14:30

ORANJE BLAUW ’15 1 – DEURNE 2                                         aanvang 14:30

MVC ’19 1 – STEVENSWEERT 1                                                aanvang 14:30

SVC 2000 1 – METERIK 1                                                           aanvang 14:30

NEERKANDIA 1 – KWIEK VENLO 1                                           aanvang 14:30

SV BUDEL 1 – ZSV 1                                                                   aanvang 14:30

SWALMEN 1 – SOMEREN 1                                                      aanvang 12:00

LIESSEL 1 – SV BRANDEVOORT 1                                             aanvang 14:30

HORN 1 – LAAR 1                                                                       aanvang 14:30

HAELEN 1 – MMC WEERT 1                                                     aanvang 14:30

SPORTCLUB ’25 1 – RKHBS 1                                                    aanvang 14:30

OVCS 1 – SVN/BtB CONSULTANCY 1                                      aanvang 14:30

RKVVM 1 – WALRAM 1                                                             aanvang 14:30

GSV ’28 – VV SITTARD                                                               aanvang 14:30

VV SCHAESBERG 1 – CENTRUM BOYS 1                                 aanvang 14:30

VV HELLAS 1 – SVME 1                                                              aanvang 14:30

FC KERKRADE WEST 1 – CAESAR 1                                          aanvang 14:30

BMR 1 – DVO 1                                                                           aanvang 14:30

SPORTING SITTARD ’13 1 – HEKSENBERG 1                           aanvang 14:30

MEERSSEN 1 – EIJSDEN 1                                                          aanvang 14:30

DINSDAG 25/10/2016

NULANDIA 1 – BLAUW GEEL ‘38/JUMBO 1                           aanvang 20:00


AL GESPEELD 

WITTENHORST 1 – WILHELMINA ’08 1                                         Uitslag: 1-3

 

VRIJGELOOT 

De volgende verenigingen hebben een vrijlot voor deze ronde:

ARMADA 1, BAVOS 1, BEKKERVELD 1, CHEVREMONT 1, DESM 1, EHC/HEUTS 1, GEMERT 1, GROENE STER 1, HVCH 1, LEONIDAS W. 1, MARGRIET 1, MULO 1, ORANJE-ZWART HELMOND 1, RESIA 1, ROOD WIT ’62 1, SCHIMMERT 1, SCHIJNDEL/DE WIT 1, SC LEEUWEN 1, SC SUSTEREN 1, SPARTA ’25 1, SV OOSTRUM 1, VERITAS 1, ALFA SPORT 1, VV SCM 1, WELTANIA 1, WIJNANDIA 1