Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Competitie indeling 2017 – 2018!

 

De KNVB heeft de competitie indelingen van het seizoen 2017-2018 bekendgemaakt! Bekijk de indeling hieronder!





 

Hoofdklasse B: Baronie, BVC ’12, EHC/Heuts, Gemert, Goes, Groene Ster, Halsteren, IFC, Jong FC Den Bosch, Juliana ’31, RKSV Nuenen, SV Meerssen, OSS ’20, UDI ‘19/Beter Bed, Vlissingen, Woezik.

 

Eerste klasse C: AWC, Alverna, Best Vooruit, Brabantia, DESO/Van der Horst, DOSKO, FC Tilburg, Gestel, HVCH, Nemelaer, Oirschot V., Rood Wit W., SC ’t Zand, SV TOP.

 

Eerste klasse D: Bekkerveld, Chevremont, De Valk, Deurne, FC Hoensbroek, Geldrop, RKSV Minor, SV Venray, Sportclub Susteren, VV Schaesberg, Venlosche Boys, Wilhelmina ’08, Wittenhorst, ZSV.

 

Tweede Klasse F: Beerse Boys, Blerick, EFC, FC Eindhoven AV, Marvilde, NWC, RKSV Heeze, RKVVO, RPC, Rood Wit V., Someren, Sparta ’18, Sportclub Irene, Wilhelmina Boys.

 

Tweede Klasse G: BSV Limburgia, Caesar, Centrum Boys, De Ster, Eijsden, GSV ’28, Geusselt Sport, Laura/Hopel Combinatie, SHH, SV Simpelveld, Scharn, Sittard, Sportclub ’25, Veritas.

 

Tweede Klasse H: BVV/Timmermans Infra, EVVC, Emplina, Erp, Heeswijk, Helvoirt, Margriet, Prinses Irene, Rhode, SSS ’18, TGG, Venhorst, Volharding, WSC.

 

Derde Klasse A: BMR, FC Kerkrade – West, RKSV Heer, Langeberg, Leonidas – W., RKVVM, RVU, SVN/BtB Consultancy, Sporting Heerlen, UOW ’02, VV Hellas, Walram, Weltania, VV SCM.

 

Derde Klasse B: Brevendia, DESM, DVO, De Leeuw, Geleen Zuid, Haelen, Heksenberg, Lindenheuvel-H’bloem, MMC Weert, RKVB, Spaubeek, Sportclub Leeuwen, VV Alfa Sport, VV Hebes.

 

Derde Klasse C: Baarlo, FCV-Venlo, HBSV, IVO, Laar, MULO, MVC ’19, Maarheeze, Merefeldia, Mierlo Hout, Oranje Zwart Helmond, SC Helmondia, SV Budel, Ysselsteyn.

 

Derde Klasse D: Berghem Sport, Boekel Sport, DAW, Excellent, Handel, Hapse Boys, Nijnsel/TVE Reclame, Nooit Gedacht, Olympia ’18, Sparta ’25, Stormvogels ’28, Vianen Vooruit, Vitesse ’08, Volkel.

 

Vierde Klasse A: Berg ’28, Bunde, DBSV, Daalhof, Haslou, Keer, RKASV, RKHSV, RKVV Neerbeek, RKVVL/Polaris, SV Hulsberg, SVME, Schimmert, Sportclub Jekerdal.

 

Vierde Klasse B: KVC Oranje, Kakertse Boys, Passart-VKC, RKHBS, RKTSV, Rood Groen LVC ’01, SV Brunssum, SV Geuldal, SV Zwart – Wit ’19, Sylvia, Vaesrade, Voerendaal, WDZ, Wijnandia.

 

Vierde Klasse C: Armada, Born, FC Ria, OVCS, Obbicht, Oranje Blauw ’15, RIOS ’31, RKDFC, Roosteren, SVE, SVM, Schinveld/Arc ICT, Sporting Sittard ’13, ST. Odiliënberg.

 

Vierde Klasse D: BEVO, Bieslo, FC Maasgouw, Helden, Horn, Linne, Panningen, RKAVC, RKESV, Reuver, Roggel, SVC 2000, Swalmen, VV GKC/RKHVC.

 

Vierde Klasse E: Belfeldia, DEV-Arcen, EWC ’46, GFC '33, Hegelsom, Kwiek Venlo, Leunen, Melderslo, Meterik, RESIA, SV Oostrum, SVEB, TSC ’04, VVV ’03.

 

Vierde Klasse F: Bruheze, FC ODA, Lierop, Liessel, Mifano, Neerkandia, ONDO, RKMSV, RKSVO, Rood Wit ’62, SV Brandevoort, SJVV, SSE, SVSH.

 

Vierde Klasse G: Achilles Reek, Constantia, DSV, HBV, Heijen, Herpinia, Juliana Mill, OKSV, RKOSV Achates, SDDL, SES, SV Milsbeek, Ulysses.

 

Vierde Klasse H: Avesteyn, Cito, FC Schadewijk, FC Uden, FC De Rakt, Festilent, Maliskamp, NLC ’03, Nulandia, RKKSV, SCMH, VOW, Vorstenbossche Boys, WEC.

 

Vijfde Klasse A: FC Bemelen, FC Gulpen, Geertruidse Boys, Geulsche Boys, IBC ’03, Partij, RKMVC, RKUVC, SCG, SNC ’14, SV Nyswiller, Sibbe, Vijlen, Willem 1.

 

Vijfde Klasse B: Abdissenbosch, Amstenrade, Doenrade, Eikenderveld, Haanrade, Havantia, Jabeek, KCC ’13, NEC92/Vloerenboulevard, RKSVB, Rimburg, SVA, Sanderbout, Urmondia.

 

Vijfde Klasse C: Boekoel, Conventus ’03, EMS/RFC, HBC ’09, IVS, MBC ’13, SVH ’39, Slekker Boys, St. Joost, Stevensweert, Susterse Boys, Vesta, VV Zwentibold, Walburgia.

 

Vijfde Klasse D: Altweerterheide, Crescentia, Egchel, Eindse Boys, Grashoek, Heythuysen, Koningslust, Leveroy, RKSVN, RKSVV, SVVH, VCH, VV Kessel, VV VOS.

 

Vijfde Klasse E: America, BVV ’27, HRC ’27, Kronenberg, Merselo, Montagnards, RKDSO, SV Lottum, SV United, SVOC ’01, SVS, Sambeek, Sporting ST, VV Holthees – Smakt.

 

Vijfde Klasse F: Boerdonk, Elsendorp, Fiducia, HSE, HVV Helmond, Menos, Milheezer Boys, Nederwetten, Olympia Boys, RKGSV, RKPVV, SPV, Tongelre.

 

Vijfde Klasse G: Astrantia, De Willy’s, De Zwaluw, Estria, GVV ’57, Gassel, Odiliapeel/Braks Groep, Ruwaard, SC St. Hubert, SCV ’58, Toxandria, VCO, VIOS ’38, WHV.

Via: KNVB