Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Nacompetitieresultaten Vierde Klasse A-I/Vijfde Klasse A-H

1e ronde poule 1

21 mei

FC Gulpen (5A)

-

Schinveld/Arx ICT

2-3

 

SV Geuldal (4A)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Schinveld/Arx ICT (4B)

-

SV Geuldal

1-3

 

FC Gulpen

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

SV Geuldal

-

FC Gulpen

?-?

 

Schinveld/Arx ICT

-

Vrij

 


1e ronde poule 2

21 mei

Daalhof (5A)

-

Jabeek

6-1

 

DBSV (4A)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

DBSV

-

Daalhof

3-3

 

Jabeek (5B)

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Jabeek

-

DBSV

?-?

 

Daalhof

-

Vrij

 


Daalhof is gepromoveerd!


1e ronde poule 3

21 mei

Vijlen (5A)

-

Brunssum

0-0

 

RKTSV (4B)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Brunssum (5B)

-

RKTSV

7-3

 

Vijlen

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

RKTSV

-

Vijlen

?-?

 

Brunssum

-

Vrij

 


SV Brunssum is gepromoveerd!

1e ronde poule 4

21 mei

RKSVB (5B)

-

St. Odiliënberg

1-4

 

SVM (4C)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

St. Odiliënberg 4D)

-

SVM

1-3

 

RKSVB

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

RKTSV

-

RKSVB

?-?

 

St. Odiliënberg

-

Vrij

 


1e ronde poule 5

21 mei

SVH ’39 (5C)

-

SVSH

1-1

 

OVCS (4C)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

SVSH (5D)

-

OVCS

1-2

 

SVH ‘39

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

OVCS

-

SVH ‘39

?-?

 

SVSH

-

Vrij

 


1e ronde poule 6

21 mei

FC Maasgouw (5D)

-

Limbricht

3-0

 

TSC ’04 (4D)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

TSC ‘04

-

FC Maasgouw

3-3

 

Limbricht (5C)

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Limbricht

-

TSC ‘04

?-?

 

FC Maasgouw

-

Vrij

 


FC Maasgouw is gepromoveerd!

1e ronde poule 7

21 mei

MBC ’13 (5C)

-

DEV-Arcen

2-7

 

RKMSV (4E)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

DEV-Arcen (4F)

-

RKMSV

1-2

 

MBC ‘13

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

RKMSV

-

MBC ‘13

?-?

 

DEV-Arcen

-

Vrij

 


1e ronde poule 8

21 mei

America (5E)

-

Roggel

1-0

 

GKC (4E)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

GKC

-

America

3-0

 

Roggel (5D)

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Roggel

-

GKC

?-?

 

America

-

Vrij

 


1e ronde poule 9

21 mei

RKGSV (5F)

-

Hegelsom

0-3

 

SVEB (4F)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Hegelsom (5E)

-

SVEB

2-0

 

RKGSV

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

SVEB

-

RKGSV

?-?

 

Hegelsom

-

Vrij

 


Hegelsom is gepromoveerd!

1e ronde poule 10

21 mei

ELI (5F)

-

Estria

0-0

 

Woenselse Boys (4G)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Estria (4H)

-

Woenselse Boys

2-2

 

ELI

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Woenselse Boys

-

ELI

?-?

 

Estria

-

Vrij

 


1e ronde poule 11

21 mei

De Zwaluw (5G)

-

Reuver

2-2

 

Pusphaira (4G)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Reuver (5E)

-

Pusphaira

2-1

 

De Zwaluw

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Pusphaira

-

De Zwaluw

?-?

 

Reuver

-

Vrij

 


Reuver is gepromoveerd!

1e ronde poule 12

21 mei

Milheezer Boys (5F)

-

OKSV

1-1

 

Achilles Reek (4H)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

OKSV (5H)

-

Achilles Reek

3-2

 

Milheezer Boys

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Achilles Reek

-

Milheezer Boys

?-?

 

OKSV

-

Vrij

 


OKSV is gepromoveerd!

1e ronde poule 13

21 mei

Ulysses (5H)

-

SVOC ’01

4-1

 

Mariahout (4I)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Mariahout

-

Ulysses

1-1

 

SVOC ’01 (5G)

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

SVOC ‘01

-

Mariahout

?-?

 

Ulysses

-

Vrij

 


Ulysses is gepromoveerd!

1e ronde poule 14

 

21 mei

De Rakt (5H)

-

Merselo

3-3

 

RKVV Keldonk (4I)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Merselo (5G)

-

RKVV Keldonk

2-3

 

De Rakt

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

RKVV Keldonk

-

De Rakt

?-?

 

Merselo

-

Vrij