Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Overzicht inhaalwedstrijden zondag 5 maart

Hieronder vindt u een overzicht van alle inhaalwedstrijden van komende zondag 5 maart. Bijna alle wedstrijden starten met een 0 – 0 stand. Twee wedstrijden starten echter met een andere stand: 

Rood Groen LVC’01                    Schinveld           begint met 0 – 1
BMC                                              Maliskamp         begint met 2 – 2.
 

Schema: 

Klasse

Wedstrijd

 

 

Beginstand

Hoofdklasse B

Chevremont

-

RKAVV

0 – 0

 

RKSV Nuenen

-

Groene Ster

0 – 0

 

Blauw Geel ‘38

-

OSS ‘20

0 – 0

 

DESO

-

Gestel

0 – 0

Eerste Klasse C

Beerse Boys

-

MOC ‘17

0 – 0

 

AWC

-

Baronie

0 – 0

 

HVCH

-

Marvilde

0 – 0

Eerste Klasse D

Deurne

-

SV Venray

0 – 0

 

VV Schaesberg

-

Bekkerveld

0 – 0

 

ZSV

-

SV Meerssen

0 – 0

 

SSS ‘18

-

Sportclub Susteren

0 – 0

Tweede Klasse F

Nieuw Woensel

-

Prinses Irene

0 – 0

 

Heeswijk

-

WSC

0 – 0

 

Schijndel / De Wit

-

Emplina

0 – 0

 

BVV

-

Baardwijk

0 – 0

Tweede Klasse G

Geusselt Sport

-

Heer

0 – 0

Tweede Klasse H

Oranje Zwart Helmond

-

IVO

0 – 0

 

EFC

-

Blerick

0 – 0

 

NWC

-

Rood Wit Veldhoven

0 – 0

 

RKSV Heeze

-

Wilhelmina ‘08

0 – 0

Derde Klasse A

BMR

-

Leonidas – Wolder

0 – 0

 

SVME

-

Voerendaal

0 – 0

 

Sportclub ‘25

-

VV Hellas

0 – 0

Derde Klasse B

VV Hebes

-

RKVV Neerbeek

0 – 0

 

FC ODA

-

VV Alfa Sport

0 – 0

 

Centrum Boys

-

FC Geleen - Zuid

0 – 0

Derde Klasse C

Sportclub Leeuwen

-

HBSV

0 – 0

 

Haelen

-

Stormvogels ‘28

0 – 0

 

MVC ‘19

-

Sparta ‘18

0 – 0

 

Excellent

-

Merefeldia

0 – 0

 

GFC ‘33

-

SJVV

0 – 0

 

Sportclub Irene

-

Liessel

0 – 0

Derde Klasse D

DAW

-

Den Dungen

0 – 0

 

Avanti ‘31

-

Nulandia

0 – 0

Vierde Klasse A

DBSV

-

Walram

0 – 0

 

SCG

-

Berg ‘28

0 – 0

Vierde Klasse B

Vaesrade

-

Haanrade

0 – 0

 

Rood Groen LVC’01

-

Schinveld / Arx ICT

0 – 1

 

Kakertse Boys

-

SV Zwart – Wit ‘19

0 – 0

 

RKTSV

-

Weltania

0 – 0

 

Sylvia/H&S

-

Passart VKC

0 – 0

Vierde Klasse C

Obbicht

-

Armada

0 – 0

 

Urmondia

-

Born

0 – 0

 

Roosteren

-

Haslou

0 – 0

 

Sporting Sittard ‘13

-

FC Ria

0 – 0

Vierde Klasse D

Bieslo

-

Stevensweert

0 – 0

 

FCV – Venlo

-

Swalmen

0 – 0

 

Rios ‘31

-

VVV ‘03

0 – 0

 

St. Odiliënberg

-

SVC ‘2000

0 – 0

 

RKAVC

-

Belfeldia

0 – 0

 

TSC ‘04

-

Kwiek Venlo

0 – 0

Vierde Klasse E

Maarheeze

-

RKSVN

0 – 0

 

RKSVO

-

FC Cranendonck

0 – 0

 

Panningen

-

Helden

0 – 0

 

BEVO

-

ONDO

0 – 0

 

RKESV

-

SSE

0 – 0

 

RKMSV

-

Leveroy

0 – 0

 

Brevendia

-

VV GKC

0 – 0

Vierde Klasse F

EWC ‘46

-

Montagnards

0 – 0

 

RKOSV Achates

-

Olympia ‘18

0 – 0

 

SV Oostrum

-

Leunen

0 – 0

 

Meterik

-

SVEB

0 – 0

Vierde Klasse G

Woenselse Boys

-

BAVOS

0 – 0

 

ASV ‘33

-

Unitas ‘59

0 – 0

 

SPV

-

Olympia Boys

0 – 0

Vierde Klasse H

CITO

-

HBV

0 – 0

 

Hapse Boys

-

Festilent

0 – 0

 

Toxandria

-

Herpinia

0 – 0

 

Juliana Mill

-

SDDL

0 – 0

 

Constantia

-

Achilles Reek

0 – 0

Vierde Klasse I

BMC

-

Maliskamp

2 – 2

 

SCI / Flynth

-

Avesteyn

0 – 0

 

Boskant

-

WHC

0 – 0

 

RKVV Keldonk

-

WEC

0 – 0

Vijfde Klasse A

Sibbe

-

FC Bemelen

0 – 0

 

SV Nyswiller

-

IBC ‘03

0 – 0

 

Vilt

-

SNC ‘14

0 – 0

 

RKMVC

-

Geertruidse Boys

0 – 0

 

VV Keer

-

Vijlen

0 – 0

Vijfde Klasse B

Rimburg

-

Jabeek

0 – 0

 

Doenrade

-

Geulsche Boys

0 – 0

Vijfde Klasse C

Vesta

-

GVCG

0 – 0

 

SVH ‘39

-

HBC ‘09

0 – 0

 

Susterse Boys

-

Conventus ‘03

0 – 0

 

IVS

-

Sanderbout

0 – 0

 

Slekker Boys

-

St. Joost

0 – 0

 

Walburgia

-

Linne

0 – 0

Vijfde Klasse D

EMS / RFC

-

Horn

0 – 0

 

Eindse Boys

-

FC Maasgouw

0 – 0

 

Heythuysen

-

RKSVV

0 – 0

 

Rood Wit ‘62

-

Boekel

0 – 0

 

Altweerterheide

-

Roggel

0 – 0

Vijfde Klasse E

Koningslust

-

RKDSO

0 – 0

 

Grashoek

-

Kronenberg

0 – 0

 

Neerkandia

-

Reuver

0 – 0

 

SV Lottum

-

America

0 – 0

 

Sporting ST

-

Egchel

0 – 0

 

VCH

-

ST Helenaveen

0 – 0

Vijfde Klasse F

RKPVV

-

ELI

0 – 0

 

Ollandia

-

Fiducia

0 – 0

 

Racing Boys

-

Elsendorp

0 – 0

 

Nederwetten

-

HVV Helmond

0 – 0

 

Milheezer Boys

-

RKGSV

0 – 0

Vijfde Klasse G

SC St. Hubert

-

SVS

0 – 0

 

BVV ‘27

-

VV Holthees – Smakt

0 – 0

 

Sambeek

-

SV United

0 – 0

 

Heijen

-

VIOS ‘38

0 – 0

 

Merselo

-

Astrantia

0 – 0

 

HRC ‘27

-

SVOC ‘01

0 – 0

Vijfde Klasse H

FC De Rakt

-

De Willy’s

0 – 0

 

Gassel

-

VCO

0 – 0

 

Ulysses

-

GVV ‘57

0 – 0

 

Ravenstein

-

Ruwaard

0 – 0

 

Odiliapeel

-

OKSV

0 – 0

 

MOSA ‘14

-

SVC ‘58

0 – 0

 

SCMH

-

SBV

0 – 0


Informatie verkregen door Johan Hollanders