Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Programma 1e ronde beker

 

Zoals eerder aangekondigd volgt hieronder het programma van de eerste bekerronde aankomend weekend.

 

Het telefoonnummer dat gebruikt kan worden voor het doorgeven van de tussen en eindstanden zal in de loop van deze dag gepubliceerd worden op onze site.

 

Zaterdag, 2 september, 2017

 

Groep 1 01

 Nulandia 1 - Nooit Gedacht 1 18:00

Groep 1 11

 Boskant 1 - Ollandia 1 18:30

 Schijndel/DE WIT 1- DVG 1 18:00

Groep 1 16

 Montagnards 1 - EWC'46 1 18:00

Groep 1 24

 SPV 1 - SJVV 1 18:00

 S.V. Oostrum 1 - SVOC'01 1 18:00

Groep 1 28

 Sporting S.T. 1 -  Rood Wit'62 1 18:00

Groep 1 30

 Grashoek 1 - Neerkandia 1 18:00

Groep 1 33

 Hegelsom 1 - Helden 1 18:00

Groep 1 38

 FC Oda 1 - Laar 1 18:30

Groep 1 43

 VV HEBES 1 - Linne 1 18:30

Groep 1 55

 Langeberg 1 - De Leeuw 1 18:00

Groep 1 58

 KCC'13 1 - Sporting Heerlen 1 18:00

Groep 1 60

 SNC'14 1 - BMR 1 18:00

Groep 1 61

 Geusselt Sport 1 - Geldrop 1 19:00

Groep 1 68

 RKVVM 1 - Geertruidse Boys 1 19:30

Groep 1 L62

 DESO/Van Der Horst 1 - Nivo Sparta 1 17:00

Groep 1 L66

 Sportclub Irene 1 - SSS'18 1 18:00

Groep 1 L67

 De Ster 1 - Deurne 1 19:00

 Erp 1 - VOAB 1 19:00

Groep 1 L70

 Sportclub'25 1 - NWC 1 17:00

 

Zondag, 3 september, 2017

 

Groep 1 01

 Maaskantse Boys 1 - Ruwaard 1 14:00

Groep 1 02

 Juliana Mill 1 - Volkel 1 14:30

 FC de Rakt 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1 14:30

Groep 1 03

 SBV 1 - Berghem Sport 1 14:30

 Ulysses 1 - FC Schadewijk 1 14:30

Groep 1 04

 HBV 1 - Gassel 1 14:30

Groep 1 05

 FC Uden 1 - VCO 1 14:30

 UDI'19/CSU 2 - O.K.S.V. 1 11:00

Groep 1 06

 Achilles Reek 1 - DAW 1 14:30

 Cito 1 - SCV'58 1 14:30

Groep 1 07

 Festilent 1 - Vianen Vooruit 1 14:30

 Estria 1 - SES 1 14:30

Groep 1 08

 SDDL 1 - NLC'03 1 14:30

 GVV'57 1 - Ravenstein 1 14:30

Groep 1 09

 Herpinia 1 - Sparta'25 1 14:30

 Vorstenbossche Boys 1 - WHV 1 14:30

Groep 1 10

 Sambeek 1 - Olympia'18 1 14:30

 Toxandria 1 - SIOL 1 14:30

Groep 1 12

 Boerdonk 1 - Boekel Sport 1 14:30

Groep 1 13

 Gemert 2 - Handel 1 11:00

 Elsendorp 1 - SCMH 1 14:30

Groep 1 14

 RESIA 1 - Volharding 2 14:30

 V.V. Holthees-Smakt 1 - Stormvogels'28 1 14:30

Groep 1 15

 Vitesse'08 1 - HRC'27 1 14:30

 V.V. Achates 1 - De Zwaluw 1 14:30

Groep 1 16

 VIOS'38 1 - Heijen 1 14:30

Groep 1 17

 DSV 1 - Excellent 1 14:30

 Fiducia 1 - Merselo 1 14:30

Groep 1 18

 Astrantia 1 - BVV'27 1 14:30

 SV Milsbeek 1 - SVEB 1 14:30

Groep 1 19

 SVS 1 - De Willy's 1 14:30

 Menos 1 - Constantia 1 14:30

Groep 1 20

 WEC 1 - Nijnsel/TVE Reclame 1 14:30

 Avanti'31 1 - Mariahout 1 14:30

Groep 1 21

 SC Helmondia 1 - Bavos 1 14:30

 Milheezer Boys 1 - Bruheze 1 14:30

Groep 1 22

 Merefeldia 1 - SSE 1 14:30

 Stiphout Vooruit 1 - Eindse Boys 1 14:30

Groep 1 23

 ELI 1 - Someren 2 14:30

 S.V. Brandevoort 1 - Mierlo Hout 1 14:30

Groep 1 25

 Leunen 1 - Ysselsteyn 1 14:30

 Liessel 1 - SV United 1 14:30

Groep 1 26

 MVC 1 - Lierop 1 14:30

 Olympia Boys 1 - MULO 1 14:30

Groep 1 27

 RKPVV 1 - ASV'33 1 14:30

 Oranje Zwart Helmond 1 - Mifano 1

Groep 1 28

 DEV-Arcen 1 - IVO 1 14:30

Groep 1 29

 GFC'33 1 - Panningen 1 14:30

 Egchel 1 - Baarlo 1 13:00

Groep 1 30

 America 1 - Meterik 1 14:30

Groep 1 31

 VVV'03 1 - FCV-Venlo 1 14:30

 vvVOS 1 - S.V. Lottum 1 14:30

Groep 1 32

 Melderslo 1 - Kronenberg 1 14:30

 RKMSV 1 - BEVO 1 14:30

Groep 1 33

 Koningslust 1 - MVC'19 1 14:30

Groep 1 34

 Kwiek Venlo 1 - Swalmen 1 14:30

 Boekoel 1 - VV Kessel 1 14:30

Groep 1 35

 VCH 1 - H.B.S.V. 1 14:30

 TSC'04 1 - Reuver 1 14:30

Groep 1 36

 SVH'39 1 - Heythuysen 1 14:30

 Oranje Blauw'15 1 - RKAVC 1 14:30

Groep 1 37

 RKSVN 1 - Bieslo 1 14:30

 Belfeldia 1 - EMS/RFC 1 14:30

Groep 1 38

 MMC Weert 1 - SVVH 1 14:30

Groep 1 39

 ONDO 1 - Haelen 1 14:30

 Roggel 1 - Altweerterheide 1 14:30

Groep 1 40

 Crescentia 1 - RKESV 1 14:30

 RKSVO 1 - DESM 1 14:30

Groep 1 41

 VV GKC / RKHVC 1 - RKSVV 1 14:30

 Stevensweert 1 - SVSH 1 14:30

Groep 1 42

 St Joost 1 - Horn 1 14:30

 RKVB 1 - Leveroy 1 14:30

Groep 1 43

 MBC'13 1 - RIOS'31 1 14:30

Groep 1 44

 SVC 2000 1 - St Odiliënberg 1 14:30

 Vesta 1 - Sportclub Leeuwen 1 14:30

Groep 1 45

 Roosteren 1 - Brevendia 1 14:30

 FC Maasgouw 1 - Walburgia 1 14:30

Groep 1 46

 Lindenheuvel-H´bloem 1 - Obbicht 1

Groep 1 47

 RKVV Neerbeek 1 - OVCS 1 14:30

 HBC'09 1 - DVO 1 14:30

Groep 1 48

 FC RIA 1 - Sanderbout 1

 Susterse Boys 1 - FC Geleen Zuid 1 14:30

Groep 1 49

 Haslou 1 - IVS 1 14:30

 Armada 1 - Geulsche Boys 1 10:30 (Wordt bij Geulsche Boys gespeeld.)

Groep 1 50

 Slekker Boys 1 - VV ALFA SPORT 1 14:30

 Doenrade 1 - Born 1 14:30

Groep 1 51

 Jabeek 1 - Schinveld/Arx ICT 1 14:30

 SV Brunssum 1 - Conventus'03 1 14:30

Groep 1 52

 Sylvia 1 - UOW '02 1 14:30

 Abdissenbosch 1 - Sporting Sittard'13 1 14:30

Groep 1 53

 Schimmert 1 - Amstenrade 1 14:30

 RKDFC 1 - Vaesrade 1 14:30

Groep 1 54

 Heksenberg 1 - Rimburg 1 14:30

 SVN/BtB Consultancy 1 - Kakertse Boys 1 14:30

Groep I 55

NEC92/vloerenboulev. 1 - Passart-VKC 1 14:30

Groep 1 56

 Leonidas - W 1 - Eikenderveld 1 14:30

 Daalhof 1 - FC Bemelen 1 14:30

Groep 1 57

 RKVVL/Polaris 1 - I.B.C.'03 1 14:30

 Havantia 1 - vv SCM 1 14:30

Groep 1 58

 RKHBS 1 - SV Nyswiller 1 14:30

Groep 1 59

 Willem 1 1 - RKASV 1 14:30

 SVE 1 - RVU 1 14:30

Groep 1 60

 Rood Groen LVC'01 1 - SVME 1 14:30

Groep 1 61

 RKSVB 1 - Sportclub Jekerdal 1 14:30

 SV Zwart - Wit '19 1 - Partij 1 14:30

Groep 1 62

 Wijnandia 1 - Berg'28 1 14:30

 Sibbe 1 - Walram 1 14:30

Groep 1 63

 Voerendaal 1 - FC Gulpen 1 14:30

 SV Hulsberg 1 - VV Hellas 1 14:30

Groep 1 64

 Vijlen 1 - Haanrade 1 14:30

 KVC Oranje 1 - FC Kerkrade - West 1 14:30

Groep 1 65

 SVA 1 - Weltania 1 14:30

 RKMVC 1 - RKTSV 1 14:30

Groep 1 66

 Spaubeek 1 - Bunde 1 14:30

 RKUVC 1 - SVM 1 14:30

Groep 1 67

 Heer 1 - SV Geuldal 1 14:30

 RKHSV 1 - SCG 1 14:30

Groep 1 68

 Keer 1 - WDZ 1 14:30

Groep 1 72

Caesar 1 - RPC 1 14:30

Gestel 1 - De Valk 1 14:30

Groep 1 L61

 FC Eindhoven/AV 1 - Nemelaer 1 14:30

Groep 1 L62

 Leones 1 - Margriet 1 14:00

Groep 1 L63

 Wittenhorst 1 - Centrum Boys 1 14:30

 Volharding 1 - Blerick 1 14:30

Groep 1 L64

 FC Hoensbroek 1 - Rood Wit V 1 14:30

 Eijsden 1 - Rhode 1 14:30

Groep 1 L65

 Veritas 1 - Marvilde 1 14:30

 Heeswijk 1 - ZSV 1 14:30

Groep 1 L66

 BSV Limburgia/Kamerl 1 - Venlosche Boys 1 14:30

Groep 1 L68

 Laura/Hopel Comb 1 - Oirschot V. 1 14:30

 RKVVO 1 - V.V. Schaesberg 1 14:30

Groep 1 L69

 Someren 1 - Sittard 1 14:30

Groep 1 L71

 Venhorst 1 - Sparta'18 1 14:30

 SV Venray 1 - SHH 1 14:30

Groep 1 L73

 SV Simpelveld 1 - Bekkerveld 1 14:30

 Best Vooruit 1 - Wilhelmina Boys 1 14:30

Groep 1 L74

 Brabantia 1 - EFC 1 14:30

 GSV'28 1 - RKSV Minor 1 14:30

Groep 1 L75

 Wilhelmina'08 1 - Rijen 1 14:30

 Scharn 1 - RKSV Heeze 1 14:30