Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Programma Tweede Bekerronde mannen!

Programma mannen standaardteams

 09 nov

01

 Avanti’31

 UDI’19/CSU 2

19:30

 12 nov

02

 Montagnards

 Sparta’25

14:30

 09 nov

03

 BVV’27

 Volharding 2

19:30

 12 nov

04

 Ravenstein

 Vitesse’08

14:30

 12 nov

05

 Handel

 TOP

14:30

 12 nov

06

 SV Venray

 Gemert

14:30

 12 nov

07

 Schijndel/DE WIT

 OSS’20

14:30

 12 nov

08

 Constantia

 MVC

14:30

 12 nov

09

 Berghem Sport

 Deso/Van Der Horst

14:30

 12 nov

10

 EVVC

 UDI’19/CSU

14:30

 12 nov

11

 Gassel

 Ysselsteyn

14:30

 12 nov

12

 SJVV

 MMC Weert

14:30

 12 nov

13

 Kwiek Venlo

 Sportclub Irene

14:30

 12 nov

14

 Bruheze

 Veritas

14:30

 12 nov

15

 H.B.S.V.

 America

14:30

 12 nov

16

 MVC’19

 FCV-Venlo

14:30

 12 nov

17

 EMS/RFC

 Wilhelmina’08

14:30

 12 nov

18

 Someren

 Mierlo Hout

14:30

 12 nov

19

 Roosteren

 De Ster

14:30

 12 nov

20

 Roggel

 RKVB

14:30

 12 nov

21

 IVO

 Panningen

14:30

 12 nov

22

 NWC

 Sportclub Susteren

14:30

 12 nov

23

 RVU

 RKSV Bekkerveld

14:30

 12 nov

24

 Heksenberg

 Lindenheuvel-H´bloem

14:30

 12 nov

25

 Sporting Heerlen

 EHC/Heuts

14:30

 12 nov

26

 Spaubeek

 Leonidas – W

14:30

 12 nov

27

 KVC Oranje

 Centrum Boys

14:30

 12 nov

28

 Heer

 WDZ

14:30

 12 nov

29

 vv SCM

 V.V. Schaesberg

14:30

 12 nov

30

 SV Brunssum

 VV ALFA SPORT

14:30

 12 nov

31

 SV Meerssen

 Voerendaal

14:30

 12 nov

32

 DVO

 Groene Ster

14:30

 12 nov

33

 Wijnandia

 GSV’28

14:30

De volgende ploegen zijn vrijgeloot:

·         Nulandia

·         Oranje Blauw’15

·         Oranje Zwart Helmond

·         Prinses Irene

·         RKESV

·         RKSV Minor

·         Schimmert

·         SHH

·         Sportclub Jekerdal

·         Sportclub’25

·         SSS’18

·         Stiphout Vooruit

·         SVC 2000

·         SVME

·         Toxandria

·         UOW ’02

·         Vianen Vooruit

·         Volkel

·         VV GKC / RKHVC

·         Weltania

·         Wittenhorst

·           De nummer 2 uit poule L64 Eijsden-Rhode/Van Stiphout B.

 

 

 

Via: Hein Smith