Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Resultaten nacompetitie 2016/2017!

Hieronder de uitslagen van de finalewedstrijden van afgelopen zaterdag! Tevens het programma van vandaag. Welke clubs gaan het halen?

 

 

 

 

 

 

 

Hoofdklasse A&B/Eerste Klasse A-F 

Finale 1 

28 mei                  Quick 1888 – Alphense Boys       0-2
1 juni                    VELO – Quick 1888                         1-0
5 juni                    Alphense Boys – VELO                   4-1

Alphense Boys promoveert naar de Hoofdklasse! 

Finale 2 

28 mei                  Nieuw Buinen – Boshuizen          0-1
1 juni                    Goes – Nieuw Buinen                    7-0        
5 juni                    Boshuizen – Goes                           2-4

Goes promoveert naar de Hoofdklasse!

Eerste Klasse C/Tweede Klasse E&F 

Finale 1 

3 juni                    Unitas – Beerse Boys                     3-0
5 juni                    Beerse Boys – Unitas                     1-2

Beerse Boys degradeert naar de Tweede Klasse!

Finale 2 

3 juni                    Best Vooruit – Moerse Boys       4-1
5 juni                    Moerse Boys – Best Vooruit       3-2

Moerse Boys degradeert naar de Tweede Klasse! Best Vooruit promoveert!

Eerste Klasse D/Tweede Klasse G&H 

Finale 1 

3 juni                    Veritas – De Valk                             0-2
5 juni                    De Valk – Veritas                             2-0
 

Finale 2 

3 juni                    Venlosche Boys – EFC                    1-1
5 juni                    EFC – Venlosche Boys                    1-2

Venlosche Boys promoveert naar de Eerste Klasse!     

Tweede Klasse D/Derde Klasse C&D Zuid 1 

Finale 1 

3 juni                    FC Eindhoven AV - Baardwijk      1-1
5 juni                    Baardwijk – FC Eindhoven AV     0-0 (0-1 verlenging)

FC Eindhoven AV promoveert naar de Tweede Klasse!

Finale 2 

3 juni                    LONGA – ERP                                   0-0
5 juni                    ERP – LONGA                                   0-1      

Belangrijke informatie: LONGA houdt op te bestaan. Dit betekent dat Baardwijk en ERP komend weekend nog gaan spelen voor een plek in de Tweede Klasse! Deze wedstrijd zal gespeeld worden op: Zaterdag 10 juni om 19:30 uur.

Tweede Klasse G/Derde Klasse A&B 

Finale 1 

3 juni                    SVN – Simpelveld                            1-1
5 juni                    Simpelveld – SVN                            2-0

Simpelveld promoveert! 

Finale 2 

3 juni                    Sittard – Sporting Heerlen           2-1
5 juni                    Sporting Heerlen – Sittard           0-4

VV Sittard promoveert!  

Tweede Klasse H/Derde Klasse C&D 

Finale 1 

3 juni                    Sparta ’18 – Mierlo Hout              1-2
5 juni                    Mierlo Hout – Sparta ‘18              1-3

Sparta '18 promoveert!

Finale 2 

3 juni                    Stormvogels ’28 - Venhorst        3-2
5 juni                    Venhorst – Stormvogels ‘28       3-2 (verlenging 4-3, strafschoppen gewonnen door Venhorst)

Venhorst promoveert!        

Derde Klasse A/Vierde Klasse A&B 

Finale 1 

3 juni                    RKASV – VV Hellas                           0-5
5 juni                    VV Hellas – RKASV                           5-1

Finale 2 

2 juni                    RKHBS – Weltania                           3-2
5 juni                    Weltania – RKHBS                           2-0
 

Derde Klasse B/Vierde Klasse C&D 

Finale 1 

3 juni                    Obbicht – RKVB                                1-1
5 juni                    RKVB – Obbicht                                1-0
 

Finale 2 

3 juni                    VV Born – VV Hebes                       0-0
5 juni                    VV Hebes – VV Born                       4-0
 

Derde Klasse C/Vierde Klasse E&F 

Finale 1 

3 juni                    ONDO - Maarheeze                        2-3
5 juni                    Maarheeze - ONDO                        1-1
 

Finale 2 

3 juni                    Olympia ’18 – EWC ’46                 4-1
5 juni                    EWC ’46 – Olympia ’18                 0-7
 

Derde Klasse D/Vierde Klasse G&H 

Finale 1 

3 juni                    MULO – Bruheze                             2-1
5 juni                    Bruheze - MULO                              2-5
 

Finale 2 

3 juni                    DBS – Herpinia                                  3-1
5 juni                    Herpinia – DBS                                  0-1
 

Derde Klasse C (Zuid 1)/Vierde Klasse I (Zuid 2) en F 

Finale 1 

3 juni                    Boxtel - Taxandria                           3-4
5 juni                    Taxandria - Boxtel                           4-1
 

Finale 2 

3 juni                    BMC – Zwaluw VFC                        0-0
5 juni                    Zwaluw VFC - BMC                         1-3
 

Belangrijke informatie: Boxtel en Zwaluw VFC krijgen nog één kans! Door het wegvallen van RKJVV en LONGA komt er nog een plek vrij in de Derde Klasse. Komend weekend gaan Boxtel en Zwaluw VFC uitmaken wie dit gaat zijn!

Vierde Klasse A-I/Vijfde Klasse A-H 

Poule 1 

21 mei                  FC Gulpen – Schinveld/Arx ICT                  2-3
                              SV Geuldal vrij
28 mei                  Schinveld/Arx ICT – SV Geuldal                 1-3
                              FC Gulpen vrij
5 juni                    SV Geuldal – FC Gulpen                               2-0
                              Schinveld/Arx ICT vrij
 

Poule 2 

21 mei                  Daalhof – Jabeek                                            6-1
                              DBSV vrij
28 mei                  DBSV – Daalhof                                               3-3
                              Jabeek vrij
5 juni                    Jabeek – DBSV                                                 1-4
                              Daalhof vrij
 

DAALHOF IS GEPROMOVEERD! 

Poule 3 

21 mei                  Vijlen – Brunssum                                          0-0
                              RKTSV Vrij
28 mei                  Brunssum - RKTSV                                          7-3
                              Vijlen vrij
5 juni                    RKTSV – Vijlen                                                 3-0
                              Brunssum vrij
 

BRUNSSUM IS GEPROMOVEERD! 

Poule 4 

21 mei                  RKSVB – St. Odiliënberg                                1-4
                              SVM vrij
28 mei                  St. Odiliënberg - SVM                                    1-3
                              RKSVB vrij
5 juni                    SVM - RKSVB                                                    4-1
                              St. Odiliënberg vrij
 

Poule 5 

21 mei                  SVH ’39 – SVSH                                                1-1
                              OVCS
28 mei                  SVSH – OVCS                                                    1-2
                              SVH ’39 vrij
5 juni                    OVCS – SVH ’39                                                3-1
                             
SVSH
 

Poule 6 

21 mei                  FC Maasgouw – Limbricht                            3-0
                              TSC ’04 vrij
28 mei                  TSC ’04 – FC Maasgouw                                3-3
                              Limbricht vrij
5 juni                    Limbricht – TSC ‘04                                         3-3
                              FC Maasgouw
 vrij

FC MAASGOUW IS GEPROMOVEERD! 

Poule 7

 21 mei                  MBC ’13 – DEV Arcen                                  2-7
                              RKMSV vrij
28 mei                  DEV-Arcen - RKMSV                                       1-2
                              MBC ’13 vrij
5 juni                    RKMSV – MBC ’13                                          4-2
                              
DEV-Arcen vrij
 

Poule 8 

21 mei                  America – Roggel                                           1-0
                              GKC vrij
28 mei                  GKC – America                                                3-0
                              Roggel vrij
5 juni                    Roggel – GKC                                                   2-0
                              America vrij
 

Poule 9 

21 mei                  RKGSV – Hegelsom                                        0-3
                              SVEB vrij
28 mei                  Hegelsom - SVEB                                            2-0
                              RKGSV vrij
5 juni                    SVEB - RKGSV                                                  3-1
                              Hegelsom vrij
 

HEGELSOM IS GEPROMOVEERD! 

Poule 10 

21 mei                  Eli – Estria                                                       0-0
                              Woenselse Boys vrij
28 mei                  Estria – Woenselse Boys                              2-2
                              Eli vrij
5 juni                    Woenselse Boys - Eli                                     0-0
                              Estria vrij
 

Poule 11 

21 mei                  De Zwaluw – Reuver                                     2-2
                              Pusphaira vrij
28 mei                  Reuver – Pusphaira                                       2-1
                              De Zwaluw vrij
5 juni                    Pusphaira – De Zwaluw                                5-0
                             
Reuver vrij
 

REUVER IS GEPROMOVEERD! 

Poule 12 

21 mei                  Milheezer Boys - OKSV                                 1-1
                              Achilles Reek vrij
28 mei                  OKSV – Achilles Reek                                    3-2
                               Milheezer Boys vrij
5 juni                    Achilles Reek – Milheezer Boys                  1-0
                              OKSV vrij
 

OKSV IS GEPROMOVEERD! 

Poule 13 

21 mei                  Ulysses – SVOC ‘01                                         4-1
                              Mariahout vrij
28 mei                  Mariahout - Ulysses                                      1-1
                              SVOC ’01 vrij
5 juni                    SVOC ’01 - Mariahout                                    0-3
                              Ulysses vrij
 

ULYSSES IS GEPROMOVEERD! 

Poule 14 

21 mei                  De Rakt – Merselo                                          3-3
                              Keldonk vrij
28 mei                  Merselo - Keldonk                                          2-3
                              De Rakt vrij
5 juni                    Keldonk – De Rakt                                          0-1
                              Merselo vrij