Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Uitslagen 2e bekerronde!

Aankomende week worden de wedstrijden gespeeld in de tweede bekerronde.

Hieronder ziet u een overzicht van de wedstrijden,mocht u tussenstanden hebben mag u deze op de ouderwetse manier doorgeven via app op nummer: 06 - 57 68 03 49 

De uitslagen zullen ook door ons gepubliceerd worden middels een nieuwsbericht.

 

Dinsdag 07-11-2017:

 

SV Brunssum -  VV ALFA SPORT:  0-5

0-1 Feddo Mobers,0-2 Peter-Jan Erkens,0-3 Kenny Tokaya,0-4 Feddo Mobers,0-5 Lars Brinkman.

SV Meerssen – Voerendaal:  4-0

1-0 Jordy van der Schoot,2-0 Ruud van Kempen,3-0 Jeroen Kuys,4-0 Ruud van Kempen.

 

Donderdag 09-11-2017 :

 

 Avanti'31 - UDI'19/CSU 2 : 1-1 (8-7 na strafschoppen)

1-0 Geert van Heeswijk, 1-1 nn. 

Volharding 2 - BVV'27:  2-1

14. 1-0 Kas vd Bosch, 57. Kevin Rijnders, 82.2-1 Joost Wijnhoven.

 Roggel - RKVB :  1-0

55. 1-0 Davey Luys,

 KVC Oranje -  Centrum Boys:  5-2

10. 1-0 ED Chris Potter, 14. 2-0 Ritch Vienerius, 23. 3-0 Chris Frauenrath, 51. 3-1 Abdel Gharssalaoui, 57. 4-1 Chris Frauenrath, 60. 4-2 Chris Potter,78. 5-2 Jordy Schmitz.

 Sporting Heerlen -  EHC/Heuts:  2-1 

0-1 Gulpen,1-1 Lemmens,2-1 Wetzels.

 MVC’19 -  FCV-Venlo: 4-0 

10. 1-0 Django Peeters, 42. 2-0 Ron van den Kerkhof,70. 3-0 Ron van den Kerkhof,78. 4-0 Paul van de Kerkhof.

 Bruheze -  Veritas : 1-6

2. 1-0 Kemper, 24. 1-1 Jordi Beelen, 25. 1-2 Folkert  van Gansewinkel, 31. 1-3 Sjoerd Linssen,48. 1-4 Jordi Beelen,59. 1-5 Rik Heymans,65. 1-6 Folkert van Gansenwinkel.

 Ravenstein - Vitesse’08 : 1-3

1-0 Lars Lenting,1-1 Stein Verhoeven,1-2 Bjorn Hendriks,1-3 Bjorn Hendriks.

 SV Venray -  Gemert :  1-3

17. 0-1 Ruben Rocha Rodrigues, 25. 0-2 Joost Habraken,56. 1-2 Jeroen Vullings,85. 1-3 Ralf Kemper.

 Someren -  Mierlo Hout:  2-2 (7-6 na strafschoppen)

15. 1-0 Freek van Bussel, 42. 1-1 Nicky Slegers, 55. 1-2 Nicky Slegers,65. 2-2 Freek van Bussel.

 DVO -  Groene Ster :  0-1

15. 0-1 Wessel Franssen

Montagnards - Sparta'25 :  2-8

0-1 Rick van Heijnsbergen, 0-2 Michiel Koot, 0-3 Jacky van den Enden, 0-4 Jacky van den Enden, 0-5 Rene Brouwer, 0-6 Rene Brouwer, 0-7 Rene Brouwer, 1-7 Mohammed Fuaad, 1-8 Bob Klaassen, 2-8 Jens Jennissen (strafschop).

 

Zaterdag 11-11-2017:

 

 Schijndel/DE WIT -  OSS’20 :0-3

15. 0-1 Rob Zonnenberg,28. 0-2 Luuk van Dijk,73. 0-3 Tom Pijnenburg 

 

Zondag 12-11-2017:

 

 Handel -  TOP:  0-4 

42. 0-1 Mitch Pennings, 70 0-2 Yassine Boulghalgh, 80. 0-3 Aram Pusters, 86. 0-4 Mitch Pennings 

 Constantia -  MVC:  3-1

1-0 Ferdy Baltersen (ED), 2-0 Dennis Willems, 3-0 Milano vd. Kruisen, 3-1 Nick Donkers.

 Berghem Sport - Deso/Van Der Horst :  Deso/Van Der Horst teruggetrokken uit beker.

 EVVC - UDI’19/CSU:  0-6

6. 0-1 van Hout, 18. 0-2 Wassenberg, 21. 0-3 Wassenberg, 50. 0-4 van Dongen, 53. 0-5 van den Heuvel, 74. 0-6 Kerkhof.

 Gassel – Ysselsteyn:  AFGELAST

 SJVV -  MMC Weert:  2-4

0-1 van Veldhoven, 0-2 van Veldhoven, 0-3 Didbih, Younes, 1-3 Arno Keunen, 2-3 Sunny van Grunsven, 2-4 van Veldhoven.

 Kwiek Venlo -  Sportclub Irene: 3-5

0-1 Casper Vermeulen,1-1 Onbekend, 2-1 Onbekend, 2-2 Sierd Janssen, 2-3 Sierd Janssen, 2-4 Auke Houben, 3-4 Onbekend, 3-5 Imo Seelen.

 H.B.S.V. -  America:  3-2

41. 1-0 Geert Philipsen(ed), 43. 1-1 Jens Kleuskens, 52. 2-1 Thom Nieuwpoort , 73. 3-1 Justin Bomers, 90. 3-2 Jesper Huijs.

 EMS/RFC -  Wilhelmina’08: 2-5

32. 0-1 Twan Hendricks, 59. 1-1 Dennis Muratovic, 80. 2-1 Youssef Laarif, 83. 2-2 Arne van Geffen, 85. 2-3 Twan Hendricks, 87. 2-4 Christophe Barrera, 89. 2-5 Edwin Vaas.

 Roosteren -  De Ster:   2-4

0-1 Davy Hodselmans, 1-1 Bjorn Leurs, 1-2 Maarten Neuhaus, 1-3 Hassan Benabdelouahab, 1-4 Maarten Neuhaus, 2-4 John Vogten.

 IVO -  Panningen:  1-2

34. 1-0 Rick Broekaart, 41. 1-1 idris Pakasa, 42. 1-2 Ilias Amhaouch.

 NWC -  Sportclub Susteren:  AFGELAST

 RVU -  RKSV Bekkerveld:  1-4

7. 1-0 Sidney Sour, 15. 1-1 Thommie Vluggen, 60. 1-2 Thommie Vluggen, 75. 1-3 Thommie Vluggen, 80. 1-4 Ruben Henssen.

 Heksenberg -  Lindenheuvel-H´bloem:  3-4

44. 1-0 Steven de Winter, 47. 2-0 René Ritzen, 48. 2-1 Antione Merlino, 55. 3-1 Steven de winter, 65. 3-2 Rob de Krom, 75. 3-3 Joëlle Henssen, 94. 3-4 Ritchie Bongers.

 Spaubeek - Leonidas – W: 4-1

46. 1-0 Erick Meijer, 48. 1-1 Mike van Gerwen, 70. 2-1 Bas Coenen, 85. 3-1 Glenn Last, 88. 4-1 Bas Coenen.

 Heer -  WDZ:  2-2 (7-6 na strafschoppen.)

27. 1-0 Danny Schreurs, 36. 2-0 Joni Lassouw, 62. 2-1 Ruben van Varik,70. 2-2 Jeroen Hünen.

 vv SCM -  V.V. Schaesberg:  2-4

0-1 Rick Smits, 0-2 Bjorn Jonkers, 1-2 Marco Willems, 2-2 Jawad Radouane, 2-3 Bjorn Jonkers, 2-4 Rick Smits.

 Wijnandia -  GSV’28: 1-6

0-1 Jason Heinrichs, 1-1 Steef Nijsten, 1-2 Eigen Doelpunt, 1-3 Rick Pijls, 1-4 Rick Pijls, 1-5 Rick Pijls, 1-6 Houssam Fetri.

 

Beslissingswedstrijd 1e ronde groep L64:

 

Eijsden - Rhode/van Stiphout bouw :  Eijsden teveel blessures dus Rhode bekert door.

 

De volgende ploegen zijn vrijgeloot:

 

·         Nulandia

·         Oranje Blauw’15

·         Oranje Zwart Helmond

·         Prinses Irene

·         RKESV

·         RKSV Minor

·         Schimmert

·         SHH

·         Sportclub Jekerdal

·         Sportclub’25

·         SSS’18

·         Stiphout Vooruit

·         SVC 2000

·         SVME

·         Toxandria

·         UOW ’02

·         Vianen Vooruit

·         Volkel

·         VV GKC / RKHVC

·         Weltania

·         Wittenhorst

 ·        Rhode/Van Stiphout B.