Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Uitslagen bekerwedstrijden 14 t/m 17-09

Donderdag, 14 september, 2017

 

 

Groep 1 23:

 

Someren 2 - Mierlo Hout 1: 1-2 (1-1)

 27. 1-0 Niek Smits,31. 1-1 Dani Deslen. 88. 1-2 Nicky Slegers.

Groep 1 29:

 

Panningen 1 - Baarlo 1: Afgelast.

 

Groep 1 L 66:


SSS'18 1 - Venlosche Boys 1: 1-0 (0-0)

 54. 1-0 Bart Beckers.

 

Zaterdag, 16 september, 2017

 

Groep 1 03

 

Berghem Sport 1 - FC Schadewijk 1: 1-4 (2-1) 

 17. 1-0 Jan Verhoeven,20. 1-1 Danny Laukes,26. 2-1 Donny van Herpen, 60. 3-1 Donny van Herpen, 85. 4-1 Appie Telli.

Groep 1 10

 

Olympia'18 1 - SIOL 1: 6-1 (5-0)

 20. 1-0 Douwe Zwaan,22. 2-0 Jordi Toonen,25. 3-0 Jordi Toonen,37. 4-0 Ramon Bulkens,45 5-0 Furkan Sarioglu,88. 6-0 Mustafa Yilmaz,89. 6-1 Danile Ilic.

Groep 1 11

 

Schijndel/DE WIT 1 - Boskant 1: 5-0 (2-0)

37.1-0 Dany v. Wijk,42. 2-0 Dany v. Wijk, 68. 3-0 Tommy van Schijndel,70. 4-0 Brent Blummel,72. 5-0 Brent Blummel.

Ollandia 1 - DVG 1: 2-6

 

Groep 1 12

 

Boekel Sport 1 - RKVV Keldonk 1: 4-0 (2-0)

 8. 1-0 Twan Merks,25. 2-0 e.d. RKVV Keldonk,58. 3-0 Rens v.d. Wijst,65. 4-0 Matt Bevers.

Groep 1 15

 

V.V. Achates 1 - Vitesse'08 1: 1-2 (0-1)

31. 0-1 Martijn Custers,50. 1-1 Jerral Taihutu,90+4. 1-2 Bjorn Hendriks.

 

Groep 1 21

 

Bavos 1 - Bruheze 1 : 0-3  (0-2)

 31. 0-1 M. Cooijman,40. 0-2 M. Cooijman,90. 3-0 R. Kemper.

Groep 1 24

 

SVOC'01 1 - SJVV 1: 1-7 (0-4)

24. 0-1 Remco van den Akker,31. 0-2 Jaimy Duimelink,37. 0-3 Jaimy Duimelink,44 0-4 Jori Suylen,57. e.d. SJVV,75. 0-6 Niek Vogels,79. 0-7 Teun van Mullekom,89. 1-7 onbekend.

Groep 1 26

 

MULO 1 - Lierop 1 : 4-0 (2-0)

 16. 1-0 Wesley Smits,17. 2-0 Wesley Smits,80. 3-0 Brian Perenboom,90. 4-0 Brian Perenboom.

Groep 1 30

 

Neerkandia 1- Meterik 1: 2-6 (1-2)

 17. 1-0 onbekend,18 1-1 Dirk van Rengs,27. 1-2 Quincy Rubie,59. 2-2 onbekend,70 2-3 Dirk van Rengs,74. 2-4 Bryan van Berlo,80. 2-5 Niek Maessen,86. 2-6 Dirk van Rengs.

Groep 1 33

 

MVC'19 1 - Helden 1: 5-2 (3-1) 

 14. 1-0 Ron v.d. Kerkhof,16. 2-0 Ron v.d. Kerkhof,40. 2-1 Juul Stammen,43. 3-1 Paul v.d. Kerkhof, 47. 4-1 Ron van de Kerkhof, 56. 4-2 Tom Peeters, 60. 5-2 Django Peeters, 77. 5-3 Juul Stammen, 80. 6-3 Rob Custers, 85. 7-3 Django Peeters.

Groep 1 37

 

Bieslo 1 - EMS/RFC 1: 3-1

 

Groep 1 39

 

Roggel 1 - ONDO 1: 3-0 (2-0)

?. 1-0 Remie Joosten,?. 2-0 Fons Bouten,55. 3-0 Fons Bouten.

 

Groep 1 55

 

De Leeuw 1 - Passart-VKC 1: 5-1 (4-0)

11. 1-0 Stan Schilperoort,15.2-0 Zico Bock,19. 3-0 Zico Bock,42. 4-0 Mack Engbers,,50. 4-1 Moreno Drijver,70. 5-1 Etienne Mees.

 

NEC92/vloerenboulevard 1 - Langeberg 1: 0-10 (0-6)

0-1 Bas Smid, 0-2 Danny Oudhuid, 0-3 Bas Smid, 0-4 Yousri Kab, 0-5 Dave Zawislak, 0-6 Yousri Kab, 0-7 Rick Romkens, 0-8 Sammy Sabri, 0-9 Reggie Vonken, 0-10 Bas Smid.

 

Groep 1 L61

 

Geusselt Sport 1 - FC Eindhoven AV 1: 2-1 (1-1) 

?. 1-0 Kenneth Ravestijn,?. 1-1 Bas de Haas, 2-1 Rick Sour.

Nemelaer 1 - Geldrop 1: 1-3 (0-0) 

 

Groep 1 67

 

RKHSV 1 - Heer 1: 0-4 (0-1)

 4. 0-1 Danny Schreurs,47. 0-2 Danny Schreurs,74. 0-3 Rene Thoma,79. 0-4 Danny Schreurs.

Groep 1 L62

 

Margriet 1 - Nivo Sparta 1: 3-3 (1-2)

 22. 1-0 Bas Bressers,27. 1-1 Willem Nooijen,30.1-2 Willem Nooijen,74. 1-3 Maikel v. opijnen,82. 2-3 Morris Landman,85. 3-3 Morris Landman.

Groep 1 L65:

 

Marvilde 1 - ZSV 1: 2-1 (0-1) 

21. 0-1 Stan van Helmond, 54. 1-1 Murtaza Nawabi, 73. 2-1 Jasper Jakobs.

 

Groep 1 L67

 

VOAB 1 - Deurne 1: 1-4

dpmakers Deurne: Maartem vos en Harm van der Steen 3x.

 

Groep 1 L73

 

Wilhelmina Boys 1 - Bekkerveld 1: 1-1 (1-0) 

5. 1-0 PEN, 88. 1-1 Wouter Peters

 

Zondag, 17 september, 2017

 

Groep 1 01

 

Nooit Gedacht 1 - Ruwaard 1:  9-0

Maaskantse Boys 1 - Nulandia 1:  3-5

 

Groep 1 02

 

Volkel 1 - Odiliapeel/Braks Groep 1:  3-1

FC de Rakt 1 - Juliana Mill 1:  1-0

54. 1-0 Harm van Kessel.

 

Groep 1 03

 

Ulysses 1 - SBV 1:  6-3

 

Groep 1 04

 

Gassel 1 - VCA 1:  8-0

Hapse Boys 1 - HBV 1:  3-1

1-0 Robin Thoonen, 2-0 Luc Crommetuin, 3-0 Robin Thoonen, 3-1 van Sonsbeek.

 

Groep 1 05

 

VCO 1 - O.K.S.V. 1:  1-1

UDI'19/CSU 2 - FC Uden 1:  4-4

 

Groep 1 06

 

Cito 1 - Achilles Reek 1:  3-1

DAW 1 - SCV'58 1:  3-0 (1-0)

4. 1-0 Rick Reijs, 77. 2-0 Bart Vos, 78. 3-0 Corick Megans.

Groep 1 07

 

Festilent 1 - Estria 1:  2-1

10. 1-0 Jelle vd. Heuvel, 40. 2-0 Jochem Fleuren, 88. 2-1 Roel vd. Boogaard.

SES 1 - Vianen Vooruit 1:  2-3

 

Groep 1 08

 

NLC'03 1 - Ravenstein 1:  0-1

GVV'57 1 - SDDL 1:  3-3

 

Groep 1 09

 

Vorstenbossche Boys 1 - Herpinia 1:  0-3 (0-0)

Sparta'25 1 - WHV 1:  8-0 (3-0)

13. 1-0 ED, 19. 2-0 Rick van Heijnsbergen, 38. 3-0 Michiel Koot (PEN), 54. 4-0 Bob Klaassen, 57. 5-0 Elco van Schijndel, 58. 6-0 Elco van Schijndel, 78. 7-0 ED, 85. 8-0 Jeremy Raaymakers.

 

Groep 1 10

 

Toxandria 1 - Sambeek 1:  8-1

 

Groep 1 12

 

Avesteyn 1 - Boerdonk 1: 10-2 (5-2)

Doelpuntenmakers Boerdonk: Daan Dortmund, Juul Savelberg.

 

Groep 1 13

 

SCMH 1 - Handel 1:  0-1

7. 0-1 Rob Manders.

Gemert 2 - Elsendorp 1:  9-0

 

Groep 1 14

 

Volharding 2 - Stormvogels'28 1:  2-0

26. 1-0 Jasper Lenkens, 52. 2-0 Rob van Bussel.

V.V. Holthees-Smakt 1 - RESIA 1:  0-4

 

Groep 1 15

 

HRC'27 1 - De Zwaluw 1:  0-2

 

Groep 1 16

 

Montagnards 1 - VIOS'38 1:  0-3 (0-2)

21. 0-1 Jens Jennessen ED, 36. 0-2 Onbekend, 59. 0-3 Onbekend.

Heijen 1 - EWC'46 1:  1-5

 

Groep 1 17

 

DSV 1 - Fiducia 1:  8-2

Merselo 1 - Excellent 1:  0-3

 

Groep 1 18

 

SVEB 1 - BVV'27 1:  1-2 (1-1)

20. 1-0 Dean Compvoets, 34. 1-1 Lou van Kempen, 90. 1-2 Roel Verkoijen.

Astrantia 1 - SV Milsbeek 1:  3-0

 

Groep 1 19

 

Menos 1 - SVS 1:  1-0

De Willy's 1 - Constantia 1:  0-9

 

Groep 1 20

 

Mariahout 1 - Nijnsel/TVE Reclame 1:  1-2

WEC 1 - Avanti'31 1:  1-3 (1-2)

25. 0-1 Milan Lucius, 44. 0-2 Stef Smids, 45. 1-2 van Thiel, 87. 1-3 van Heeswijk.

 

Groep 1 21

 

Milheezer Boys 1 - SC Helmondia 1:  14:30

 

Groep 1 22

 

SSE 1 - Eindse Boys 1:  2-1

Stiphout Vooruit 1 - Merefeldia 1:  2-2 (1-1)

30. 0-1 (PEN), 45. 1-1 Max Versteeg, 52. 2-1 Teun Welten (PEN), 72. 2-2 Onbekend.

 

Groep 1 23

 

S.V. Brandevoort 1 - ELI 1:  6-0

 

Groep 1 24

 

SPV 1 - S.V. Oostrum 1:  2-3

 

Groep 1 25

 

Leunen 1 - Liessel 1:  1-4

SV United 1 - Ysselsteyn 1:  3-8

 

Groep 1 26

 

MVC 1 - Olympia Boys 1:  2-1

0-1 Martijn Bussers, 1-1 Dirk Figee, 2-1 Dirk Figee.

 

Groep 1 27

 

Mifano 1 - ASV'33 1 :  5-2

1-0 Thijs v.d Schoot, 2-0 Maurice van Hoof, 3-0 Coen Verkoelen, 3-1 ED, 3-2 Pim Dubois, 4-2 Coen Verkoelen, 5-2 Stefan Schippers.

RKPVV 1 - Oranje Zwart Helmond 1:  2-3

 

Groep 1 28

 

Rood Wit'62 1 - IVO 1:  1-1

DEV-Arcen 1 - Sporting S.T. 1:  6-0

 

Groep 1 29

 

Egchel 1 - GFC'33 1:  1-3

 

Groep 1 30

 

America 1 - Grashoek 1:  1-0

1-0 Jens Kleuskens.

 

Groep 1 31

 

VVV'03 1 - vvVOS 1:  4-0

 

Groep 1 32

 

Melderslo 1 - RKMSV 1:  2-1

BEVO 1 - Kronenberg 1:  8-1

 

Groep 1 33

 

Hegelsom 1 - Koningslust 1:  1-2

 

Groep 1 34

 

VV Kessel 1 - Swalmen 1:  3-2

Kwiek Venlo 1 - Boekoel 1:  4-0

 

Groep 1 35

 

H.B.S.V. 1 - Reuver 1:  5-0 (1-0)

45. 1-0 Ken Leemans, 66. 2-0 Thom Nieuwpoort, 75. 3-0 Daan van Lars, 79. 4-0 Stan Hovens, 89. 5-0 Ken Leemans.

TSC'04 1 - VCH 1:  7-1

 

Groep 1 36

 

SVH'39 1 - Oranje Blauw'15 1:  0-6

RKAVC 1 - Heythuysen 1:  3-2

 

Groep 1 37

 

Belfeldia 1 - RKSVN 1:  4-1 (1-1)

9. 1-0 Kevin Lopez, 29. 1-1 Will Thiesen, 49. 2-1 Adebowale Obelanglege, 59. 3-1 Adebowale Obelanglege, 85. 4-1 Bert Smeets.

 

Groep 1 38

 

Laar 1 - SVVH 1:  12-0

MMC Weert 1 - FC Oda 1:  5-0 (2-0)

6. 1-0 Joshua van Veldhoven, 39. 2-0 Marijn Weekers, 80. 3-0 Stef Baetsen, 83. 4-0 Sven Dierx, 88. 5-0 Cas Roelants.

 

Groep 1 39

 

Haelen 1 - Altweerterheide 1:  5-2

 

Groep 1 40

 

RKSVO 1 - Crescentia 1:  10-0

RKESV 1 - DESM 1:  5-1 (2-0)

20. 1-0 Bowen Beurskens, 27. 2-0 Michael Evers, 46. 3-0 Michael Evers, 48. 4-0 Jesse Tunissen, 53 5-0 Niels Geeraths, 88. 5-1 Onbekend.

 

Groep 1 41

 

RKSVV 1 - SVSH 1:  3-5

25. 0-1 Leon van Heugten, 26. 0-2 Bram van Mierlo, 28. 1-2 Ewout Jacobs, 36. 1-3 Rick van Tulden, 44. 1-5 Wesley Maas, 48. 2-5 Serge Stultiens, 75. 3-5 Djordi, Braam.

Stevensweert 1 - VV GKC / RKHVC 1:  0-2 (0-0)

 

Groep 1 42

 

Horn 1  - Leveroy 1:  5-0

RKVB 1 - St Joost 1:  8-0

 

Groep 1 43

 

VV HEBES 1 - MBC'13 1:  5-1

RIOS'31 1 - Linne 1:  3-1

 

Groep 1 44

 

SVC 2000 1 - Vesta 1:  5-0

Sportclub Leeuwen 1 - St Odiliënberg 1:  1-0

 

Groep 1 45

 

Brevendia 1 - Walburgia 1:  7-1 (2-0)

11. 1-0 Tim in den Kleef, 41. 2-0 Guido Wolters, 50. 3-0 Guido Wolters, 64. 4-0 Sil Wolters (PEN), 67. 5-0 Jeroen Teuwen, 70. 6-0 Tim in den Kleef, 76. 7-0 Tim Roumen, 82. 7-1 Ivo van Helden.

Roosteren 1 - FC Maasgouw 1:  2-4

 

Groep 1 46

 

VV Zwentibold 1 - Obbicht 1:  1-3

Lindenheuvel-H ́bloem 1 - Urmondia 1:  8-0 (2-0)

28. 1-0 Eric van Loo, 39. 2-0 Dennis Welters, 47. 3-0 Ricardo Geurts, 52. 4-0 Eric van Loo, 58. 5-0 Marchello Peterek, 72. 6-0 Rozano Idili, 79. 7-0 Hicham Igffa, 81. 8-0 Hicham Igffa.

 

Groep 1 47

 

HBC'09 1 - RKVV Neerbeek 1:  3-1 (2-0)

30. 1-0 Devon Wolfs, 35. 2-0 Rick Oberndorff, 62. 3-0 Rick Oberndorff, 80. 3-1 Onbekend.

OVCS 1 - DVO 1:  0-5

 

Groep 1 48

 

FC RIA 1 - Susterse Boys 1:  5-1

Sanderbout 1 - FC Geleen Zuid 1:  2-4 (0-1)

 

Groep 1 49

 

Armada 1 - Haslou 1:  1-4

IVS 1 - Geulsche Boys 1:  3-2

 

Groep 1 50

 

Slekker Boys 1 - Doenrade 1:  1-4

Born 1 - VV ALFA SPORT 1:  1-1 (1-1)

32. 1-0 Onbekend, 43 1-1 Feddo Mobers.

 

Groep 1 51

 

Schinveld/Arx ICT 1 - Conventus'03 1:  3-0

SV Brunssum 1 - Jabeek 1:  5-0

 

Groep 1 52

 

Abdissenbosch 1 - Sylvia 1:  2-3

UOW '02 1 - Sporting Sittard'13 1:  3-1 (0-1)

3. 0-1 Dols, 50. 1-1 Edwin van Els, 51. 2-1 Jelle Kosters, 80. 3-1 Dion Gubbels.

 

Groep 1 53

 

Schimmert 1 - RKDFC 1:  0-4

Vaesrade 1 - Amstenrade 1:  2-3

 

Groep 1 54

 

SVN/BtB Consultancy 1 - Heksenberg 1:  0-2

Rimburg 1 - Kakertse Boys 1:  2-7

 

Groep 1 56

 

Leonidas - W 1 - Daalhof 1:  3-1

FC Bemelen 1 - Eikenderveld 1:  3-2

 

Groep 1 57

 

vv SCM 1 - I.B.C.'03 1:  7-1 (5-0)

20. 1-0 Marco Willems, 29. 2-0 Jawad Radouane, 34. 3-0 Jawad Radouane, 41. 4-0 Sidney Essers, 44. 5-0 Dwayne Berben, 53. 6-0 Marco Willems, 58. 7-0 Marco Willems, 70. 7-1  Onbekend.

RKVVL/Polaris 1 - Havantia 1:  0-1

 

Groep 1 58

 

Sporting Heerlen 1 - SV Nyswiller 1:  6-0 (4-0)

1-0 Dylano van Dijk, 2-0 Jeroen Lemmens, 3-0 Dylano van Dijk, 4-0 Liam Vente, 5-0 Jesper Sporken, 6-0 Wesley van Dijk.

RKHBS 1 - KCC'13 1:  6-0

 

Groep 1 59

 

Willem 1 1 - SVE 1:  4-3

RVU 1 - RKASV 1:  3-2

 

Groep 1 60

 

Rood Groen LVC'01 1 - BMR 1:  1-1

1-0 Scot van Delden, 1-1 Onbekend.

SVME 1 - SNC'14 1:  10-0 (5-0)

6. 1-0 Sven Walraven, 9. 2-0 Domenico Bruzzese, 22. 3-0 Domenico Bruzzese, 38. 4-0 Domenico Bruzzese, 45. 5-0 Rick Limbourg, 59. 6-0 Domenico Bruzzese, 62. 7-0 Domenique van Hingel, 77. 8-0 Sven Walraven, 84. 9-0 Domenico Bruzzese, 91. 10-0 Bjorn Eppenga.

 

Groep 1 61

 

SV Zwart - Wit '19 1 - RKSVB 1:  3-1

Sportclub Jekerdal 1 - Partij 1:  5-0

 

Groep 1 62

 

Sibbe 1 - Wijnandia 1:  0-4

Berg'28 1 - Walram 1:  1-2

 

Groep 1 63

 

SV Hulsberg 1 - Voerendaal 1:  1-1

0-1 Paul Consten, 1-1 Onbekend (PEN).

FC Gulpen 1 - VV Hellas 1:  1-4

0-1 Rob Dormans, 0-2 Roel Snellings, 0-3 Marethyn Pakbier, 0-4 Rob Dormans, 1-4 Robin Horbach.

 

Groep 1 64

 

Vijlen 1 - KVC Oranje 1 - :  2-2

FC Kerkrade - West 1 - Haanrade 1:  12-0

 

Groep 1 65

 

Weltania 1 - RKTSV 1:  7-1 (1-0)

43. 1-0 Sjors van Velzen, 60. 2-0 Sjors van Velzen, 65. 3-0 Niels Vroomen, 70. 4-0 Ron Okonski, 80. 5-0 Sjors van Velzen, 85. 5-1 van Boekhorst, 88. 6-1 Sjors van Velzen, 89. 7-1 Sjors van Velzen.

RKMVC 1 - SVA 1:  6-3

 

Groep 1 66

 

SVM 1 - Bunde 1:  0-1

Spaubeek 1 - RKUVC 1:  7-0 (3-0)

8. 1-0 Gilbert Wijnen, 25. 2-0 Thijs Adriaans, 34. 3-0 Sjeerd Ouwehand, 55. 4-0 Stan Solberg, 75. 5-0 Ralf Vossen, 85. 6-0 Medy Soetelmans, 78. 7-0 Daan Bougie.

 

Groep 1 67

 

SV Geuldal 1 - SCG 1 - : 2-2 (1-0)

15. 1-0 Jesse Maessen, 46. 2-0 Kay Hameleers, 50. 2-1 Onbekend, 80. 2-2 Onbekend.

 

Groep 1 68

 

RKVVM 1 - Keer 1:  2-1

1-0 Job Brouwers, 1-1 Jeroen Costongs, 2-1 Koen Wienen.

WDZ 1 - Geertruidse Boys 1:  2-2

 

Groep 1 72

 

Caesar 1 - Gestel 1:  4-4 (1-1)

14. 0-1 Armand Kartallozi, 15. 1-1 Guillermo Lange, 55. 2-1 Tom Peters, 57. 2-2 Reda Lecheb, 59. 3-2 Fer Janssen, 61. 3-3 Urmur Agir, 65. 3-4 Armand Kartallozi, 85. 4-4 Guillermo Lange.

De Valk 1 - RPC 1:  2-1

 

Groep 1 L62

 

DESO/Van Der Horst 1 - Leones 1:  0-4

 

Groep 1 L63

 

Centrum Boys 1 - Blerick 1:  4-2 (1-1)

1-0 Andy Tummers, 1-1  Onbekend, 2-1 Appie Gharssalaoui, 3-1  Badre Kotbani, 3-2 Onbekend, 4-2 Colin Keybeck.

Volharding 1 - Wittenhorst 1: 1-6 (0-1)

 

Groep 1 L64

 

Rood Wit V 1 - Rhode 1:  1-1

Eijsden 1 - FC Hoensbroek 1:  2-2

 

Groep 1 L65

 

Heeswijk 1 - Veritas 1:  1-3

 

Groep 1 L66

 

BSV Limburgia/Kamerl 1 - Sportclub Irene 1:  2-2

 

Groep 1 L67

 

De Ster 1 - Erp 1:  2-2

10. 1-0 Maarten Neuhaus, 60. 2-0 Thijs Nieuwland, 78. 2-1 Ruud Delisse, 90. 2-2 Max de Jong.

 

Groep 1 L68

 

Oirschot V. 1 - V.V. Schaesberg 1:  2-1

RKVVO 1 - Laura/Hopel Comb 1:  4-1

 

Groep 1 L69

 

Sittard 1 - Sportclub Susteren 1:  1-4

 

Groep 1 L70

 

Chevremont 1 – Sportclub’25 1:  2-2

 

Groep 1 L71

 

Venhorst 1 - SV Venray 1:  3-5

SHH 1 - Sparta’18 1:  2-1

 

Groep 1 L73

 

SV Simpelveld 1 - Best Vooruit 1:  1-6

 

Groep 1 L74

 

EFC 1 - Minor 1:  2-5

GSV'28 1 - Brabantia 1:  4-0

 

Groep 1 L75

 

Scharn 1 - Wilhelmina’08 1:  0-4

Rijen 1 - RKSV Heeze 1:  1-5

6. 0-1 Ivo Moerenhout, 16. 0-2 ED, 59. 1-2 Rutger v.d. Heuvel, 64. 1-3 Ivo Moerenhout, 83. 1-4 Jord van Galen (PEN), 91. 1-5 Steven van Dijk.