Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Uitslagen bekerwedstrijden afgelopen weekend

Hieronder vindt u de uitslagen van de bekerwedstrijden die afgelopen weekend gespeeld zijn.

Mocht u aanvullende informatie hebben kunt u die via app of sms versturen naar het volgende nummer:

06 - 57 68 03 49

of via mail :

beheerderlivescore.idw@outlook.com

 

 

 

Groep 1 01

 Nulandia 1 - Nooit Gedacht 1 :3  -2

 5. 1-0 Rens Rovers,23. 1-1 Bob van Iersel,28. 1-2 Frank van Herpen,39 2-2 Geert Korsten,89 3-2 Rick Korsten.

 Maaskantse Boys 1 - Ruwaard 1 : 6-1 (3-1)

Groep 1 02

 Juliana Mill 1 - Volkel 1 : 0-3 (0-1)

30. 0-1 Dennis van de Burgt ,80. 0-2 Robin van Cuijk,90+2 0-3 Eigen doelpunt

 FC de Rakt 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1 : 4-2 (2-0)

9.Jeroen Smulders 1-0. 18. Stefan van Asseldonk 2-0. 52. Stan van de Berg 2-1. 74. Bas van de Brand 2-2. 78. Gino Wijdeven 3-2. 89. Stefan van Asseldonk 4-2.

Groep 1 03

 SBV 1 - Berghem Sport 1 : 1-12

 Ulysses 1 - FC Schadewijk : 0-0 (0-0)

Groep 1 04

Hapse Boys 1 - VCA 1: 5-0

Tom Meijer 1-0. Nicky van der Wijst 2-0. Emiel Jans 3-0. Brian Guntlisbergen 4-0. Lucas Meijer. 5-0

 HBV 1 - Gassel 1 : 0-2 (0-1)

7. Guido Sprengers 0-1, 43. Ramon vd Venne 0-2.

Groep 1 05

 FC Uden 1 - VCO 1 : 3-0 (1-0)

 UDI'19/CSU 2 - O.K.S.V. 1 : 6-0 

Groep 1 06

 Achilles Reek 1 - DAW 1 : 1-3

Doelpunt Achilles Reek Matthijs van de Steen.

 Cito 1 - SCV'58 1 : 3-0 (2-0)

Hayrettin Ertekin 1-0. Alper Alici 2-0. Serkan Alakmak 3-0.

Groep 1 07

 Festilent 1 - Vianen Vooruit 1 : 0-2 (0-1)

5. Tom van de Sande 0-1. 85. Danny van Raay 0-2.

 Estria 1 - SES 1 : 2-0 (1-0)

23. Ivo Rossen 1-0. 52. Roy Hurkens 2-0.

Groep 1 08

 SDDL 1 - NLC'03 1 : 0-2 (0-1)

 GVV'57 1 - Ravenstein 1 : 1-6 ( 1-0)

Doelpunten Ravenstein: Stegeman (twee), Bruijnsma, Wijnakker, Touzani, Beerens.

Groep 1 09

 Herpinia 1 - Sparta'25 1 : 1-4 (0-2)

5. Michiel Koot 0-1. 13. Michiel Koot 0-2 (PN) 16.Rick Staassen 1-2. 52Rick van Heijnsbergen. 70.Robbert van Lankveld 1-4.

 Vorstenbossche Boys 1 - WHV 1 : 3-2

20. onbekend 1-0, 35. Onbekend 2-0, 55. Onbekend (PN) 3-0, 60. Roel Lunenburg 3-1. 88. Joryck vd Rakt 3-2.

Groep 1 10

 Sambeek 1 - Olympia'18 1 : 1-3 (0-1)

21. Mitch Verstraaten 0-1. 59. Stan Claassen 0-2. 76. Martijn Peters 1-2. 77. Stan Claassen 1-3.

 Toxandria 1 - SIOL 1 :2-1 (1-1)

1. Zino Lalaar 0-1, 40. Melvin van Lankveld 1-1, 70. Jeroen Rongen 2-1.

Groep 1 11

 Boskant 1 - Ollandia 1 :  3-0

2. 1-0 Emiel van der Elsen,25. 2-0 Emiel van der Elsen,38. 3-0 ruud v.d. Zanden

 Schijndel/DE WIT 1- DVG 1 :1  -0

Groep 1 12

 Boerdonk 1 - Boekel Sport 1 : 0-3 (0-2)

23. Tim Schuijers 0-1, 45. Twan Merks 0-2, 64. Jelle Bouwmans 0-3.

Groep 1 13

 Gemert 2 - Handel 1 : 0-1

 Elsendorp 1 - SCMH 1 : 0-2 (0-0)

78. Bob vd Berrg 0-1, 90. Mike vd Linden 0-2.

Groep 1 14

 RESIA 1 - Volharding 2 : 0-2 (0-0)

 V.V. Holthees-Smakt 1 - Stormvogels'28 1 :2-10 (0-4)

12. Thomas Creemers 0-1, 23. Ingo Custers 0-2, 34. Thomas Creemers 0-3, 42. Tijn Wabeke 0-4, 50. Tijn Wabeke 0-5, 54. Tijn Wabeke 0-6, 63. Thomas Creemers 0-7, 66. N Cox 1-7, 75. Lloyd Kooiman 1-8, 82. Ser van Es 2-8, 83. Thomas Creemers 2-9, 89. Tijn Wabeke 2-10.

Groep 1 15

 Vitesse'08 1 - HRC'27 1 : 5-0 (4-0)

3. Thymo Zeelen 1-0, 18. Jimmy Brons 2-0, 21. Gijs Giebels 3-0, 32 Gijs Giebels 4-0, 83. Lorenzo Ribbink 5-0.

 V.V. Achates 1 - De Zwaluw 1 : 5-0 (1-0)

11. Siem Loeffen 1-0, 55 Taleb Sarkouk 2-0, 60. JP ten Haaf 3-0, 66. JP ten Haaf 4-0, 70 JP ten Haaf 5-0.

Groep 1 16

 Montagnards 1 - EWC'46 1 :  4-0

 15. 1-0 Mohammed Ruaad,60. 2-0 Cas Jacobs,71. 3-0 Jens Jennissen,82. 4-0 Jens Arntz

 VIOS'38 1 - Heijen 1 : 1-2 (1-2)

14. Boyd Kessels 0-1, 27 Guus Jansen 1-1, 42. Rene Reijnen 1-2.

Groep 1 17

 DSV 1 - Excellent 1 : 2-6

 Fiducia 1 - Merselo 1 : 1-3

Groep 1 18

 Astrantia 1 - BVV'27 1 : 1-3 (0-3)

 SV Milsbeek 1 - SVEB 1 : 5-0 (1-0)

Groep 1 19

 SVS 1 - De Willy's 1 : 4-1 (1-1)

 Menos 1 - Constantia 1 : 2-1 (0-1)

Groep 1 20

 WEC 1 - Nijnsel/TVE Reclame 1 : 2-2 (0-2)

 Avanti'31 1 - Mariahout 1 : 2-0 (1-0)

Groep 1 21

 SC Helmondia 1 - Bavos 1 : 2-2

 Milheezer Boys 1 - Bruheze 1 : 2-3 (0-2)

Groep 1 22

 Merefeldia 1 - SSE 1 : 5-2

 Stiphout Vooruit 1 - Eindse Boys 1 : 8-0 ( 3-0)

Groep 1 23

 ELI 1 - Someren 2 : 3-4

 S.V. Brandevoort 1 - Mierlo Hout 1 : 1-5 ( 0-4)

Groep 1 24

 SPV 1 - SJVV 1 : 1 - 4

 S.V. Oostrum 1 - SVOC'01 1 : 3-2

7. 0-1  Bram Tacken,30. 1-1 Marwin Hermans ,73. 1-2 Bram Tacken,80. 2-2 Marwin Hermans,85. 3-2 Marwin Hermans.

Groep 1 25

 Leunen 1 - Ysselsteyn 1 : 0-4 (0-1)

 Liessel 1 - SV United 1 : 2-2 ( 1-0)

Groep 1 26

 MVC 1 - Lierop 1 : 0-0 (0-0)

 Olympia Boys 1 - MULO 1 : 2-6 (1-2)

Groep 1 27

 RKPVV 1 - ASV'33 1 : 2-3 (1-1)

 Oranje Zwart Helmond 1 - Mifano 1 : 5-1 (4-1)

Groep 1 28

 Sporting S.T. 1 -  Rood Wit'62 1:  4-1

 DEV-Arcen 1 - IVO 1 : 0-4  (0-1)

Groep 1 29

 GFC'33 1 - Panningen 1 :1-3 (0-3)

 Egchel 1 - Baarlo 1 : 0-5

Groep 1 30

 Grashoek 1 - Neerkandia 1 :3-4

 America 1 - Meterik 1 : 2-1 ( 2-1)

Groep 1 31

 VVV'03 1 - FCV-Venlo 1 : 1-0 (0-0)

 vvVOS 1 - S.V. Lottum 1 : 2-3 (0-2)

Groep 1 32

 Melderslo 1 - Kronenberg 1 : 8-0

 RKMSV 1 - BEVO 1 : 3-4 (2-4)

Groep 1 33

 Hegelsom 1 - Helden 1 : 5 -1

10. 0-1 Juul Stammen,48. 1-1 Niek Peeters,56. 2-1 Jordi Geurts,70. 3-1 Bes Stappers,76. 4-1 Gijs Janssen,85 5-1 Rick Huijs

 Koningslust 1 - MVC'19 1 : 3-3 (1-1)

Groep 1 34

 Kwiek Venlo 1 - Swalmen 1 : 1-1 

 Boekoel 1 - VV Kessel 1 : 0-8

Groep 1 35

 VCH 1 - H.B.S.V. 1 : 0-4 ( 0-1)

 TSC'04 1 - Reuver 1 : 1-1

Groep 1 36

 SVH'39 1 - Heythuysen 1 : 2-2

 Oranje Blauw'15 1 - RKAVC 1 : 0-0

Groep 1 37

 RKSVN 1 - Bieslo 1 : 0-2 (0-1)

45. 0-1 Noud Schoolmeesters,60. 0-2 Noud Puts

 Belfeldia 1 - EMS/RFC 1 : 0-1 (0-1)

Groep 1 38

 FC Oda 1 - Laar 1 : 1-1

 MMC Weert 1 - SVVH 1 : 7-1 (5-0)

Groep 1 39

 ONDO 1 - Haelen 1 :0-5

 Roggel 1 - Altweerterheide 1 : 3-2 

Groep 1 40

 Crescentia 1 - RKESV 1 : 1-8

 RKSVO 1 - DESM 1 : 0-3 

Groep 1 41

 VV GKC / RKHVC 1 - RKSVV 1 : 3-2 

 Stevensweert 1 - SVSH 1 : 0-2

Groep 1 42

 St Joost 1 - Horn 1 : 0-0

 RKVB 1 - Leveroy 1 : 4-0 

Groep 1 43

 VV HEBES 1 - Linne 1 : 2-1

3. 1-0 Lars Sonneville,14. 2-0 Lars Sonneville,23. 2-1 Rob Schoemakers

 MBC'13 1 - RIOS'31 1 : 7-4

Groep 1 44

 SVC 2000 1 - St Odiliënberg 1 : 4-0

 Vesta 1 - Sportclub Leeuwen 1 : 1-4

Groep 1 45

 Roosteren 1 - Brevendia 1 :1-0 

 FC Maasgouw 1 - Walburgia 1 : 9-2

Groep 1 46

 Lindenheuvel-H´bloem 1 - Obbicht 1 : 2-1 (0-1)

Groep 1 47

 RKVV Neerbeek 1 - OVCS 1 : 2-2

 HBC'09 1 - DVO 1 : 1-3 

Groep 1 48

 FC RIA 1 - Sanderbout 1: 1-1

 Susterse Boys 1 - FC Geleen Zuid 1 : 0-9 

Groep 1 49

 Haslou 1 - IVS 1 : 10 -0

 Armada 1 - Geulsche Boys 1 : 6-0 ( 3-0)

Groep 1 50

 Slekker Boys 1 - VV ALFA SPORT 1 :0-7

 Doenrade 1 - Born 1 : 0-0 (0-0)

Groep 1 51

 Jabeek 1 - Schinveld/Arx ICT 1 : 1-4 

 SV Brunssum 1 - Conventus'03 1 : 7-1

Groep 1 52

 Sylvia 1 - UOW '02 1 : 0-1

 Abdissenbosch 1 - Sporting Sittard'13 1 : 4-2

Groep 1 53

 Schimmert 1 - Amstenrade 1 : 7-1

 RKDFC 1 - Vaesrade 1 : 2-3

Groep 1 54

 Heksenberg 1 - Rimburg 1 : 7-1

 SVN/BtB Consultancy 1 - Kakertse Boys 1 : 2-2 (1-0)

Groep I 55

 Langeberg 1 - De Leeuw 1 : 2- 2

34. 0-1 Guy Tincbilek,39. 1-1 bas Smid,70. 1-2 Stafan Bude,83. 2-2 Zakaria el Akrsch

 NEC92/vloerenboulev. 1 - Passart-VKC 1 : 2-1

Groep 1 56

 Leonidas - W 1 - Eikenderveld 1 : 5-2 (2-1)

1-0 Geno Elsen. 1-1 Emil Miljkovic (P). 2-1 Stef Dinjens. 2-2 Emil Miljkovic. 3-2 Robbie Dinjens. 4-2 Dennis Elie. 5-2 Joas van Helvert.

 Daalhof 1 - FC Bemelen 1 : 6-0 (0-0)

Groep 1 57

 RKVVL/Polaris 1 - I.B.C.'03 1 : 2-1

 Havantia 1 - vv SCM 1 : 0-7

Groep 1 58

 KCC'13 1 - Sporting Heerlen 1 :1 -6

 RKHBS 1 - SV Nyswiller 1 : 7-0

Groep 1 59

 Willem 1 1 - RKASV 1 : 4-2

 SVE 1 - RVU 1 : 2-3

Groep 1 60

 SNC'14 1 - BMR 1 : 0-2

0-1 Philip Bastings,75. 0-2 Patrick Kleijnen

 Rood Groen LVC'01 1 - SVME 1 : 1-1

Groep 1 61

 RKSVB 1 - Sportclub Jekerdal 1 :  2-2

 SV Zwart - Wit '19 1 - Partij 1 : 7-1 

Groep 1 62

 Wijnandia 1 - Berg'28 1 : 8-0 (4-0)

 Sibbe 1 - Walram 1 : 0-10 

Groep 1 63

 Voerendaal 1 - FC Gulpen 1 : 2-0 (1-0)

 SV Hulsberg 1 - VV Hellas 1 : 2-1 (1-0)

Groep 1 64

 Vijlen 1 - Haanrade 1 : 2-0

 KVC Oranje 1 - FC Kerkrade - West 1 : 2-1

Groep 1 65

 SVA 1 - Weltania 1 : 0-14 ( 0-7)

 RKMVC 1 - RKTSV 1 : 5-1

Groep 1 66

 Spaubeek 1 - Bunde 1 : 2-0

 RKUVC 1 - SVM 1 : 3-2 ( 2-1)

Groep 1 67

 Heer 1 - SV Geuldal 1 : 8-0 (3-0)

 RKHSV 1 - SCG 1 : 3-0 (1-0)

Groep 1 68

 RKVVM 1 - Geertruidse Boys 1 : 3-4 (2-1)

 Keer 1 - WDZ 1 : 3-3

Groep 1 72

 Caesar 1 - RPC 1 : 2-1

 Gestel 1 - De Valk 1 : 3-1

Groep 1 L61

 Geusselt Sport 1 - Geldrop 1 : 0-5

0-1 Vroenhoven,0-2 Vroenhoven,0-3 Derixs,0-4 Mark Janssen,0-5 obk

 FC Eindhoven/AV 1 - Nemelaer 1 : 0-4

Groep 1 L62

 DESO/Van Der Horst 1 - Nivo Sparta 1: 3 -1

 Leones 1 - Margriet 1 : 2-1 

Groep 1 L63

 Wittenhorst 1 - Centrum Boys 1 : 2-1 (1-0)

 Volharding 1 - Blerick 1 : 2-1

40. Kevin Reijnders, 45. onbekend 1-1, 60. Marc van Rens.

Groep 1 L64

 FC Hoensbroek 1 - Rood Wit V 1 :0-1 (0-0)

 Eijsden 1 - Rhode 1 : 3-3

Groep 1 L65

 Veritas 1 - Marvilde 1 : 0-1

 Heeswijk 1 - ZSV 1 : 3-2 

Groep 1 L66

 Sportclub Irene 1 - SSS'18 1 :  3- 2

0-1 Koen Voesten,1-1 Cas Rutten (e.d.),2-1 Imo Seelen,3-1 Illias Arssi,3-2 Hugo Hebben

 BSV Limburgia/Kamerl 1 - Venlosche Boys 1 : 2-3 (1-1)

Groep 1 L68

 Laura/Hopel Comb 1 - Oirschot V. 1 : 1-3

 RKVVO 1 - V.V. Schaesberg 1 : 0-1

Groep 1 L69

 Someren 1 - Sittard 1 : 4-0 (3-0)

Groep L67

Erp 1 - VOAB 1 : 1-2

6. 1-0 Toon Barten,15. 1-1 Johan Beerens,83. 1-2 Pieter v.d. Heijden.

De Ster 1 - Deurne 1 : 2-2

39. 1-0  Marko Jevric,54. 2-0 Maarten Neuheus,65. 2-1 Jan Kuipers,70. 202 Harm v.d. Steen

Groep 1 L70

 Sportclub'25 1 - NWC 1: 1 -1

34. 0-1 Jeroen van Deursen

Groep 1 L71

 Venhorst 1 - Sparta'18 : 4-4 

 SV Venray 1 - SHH 1 : 4-1

11. Dinitrios Touratzidis 1-0, 34. Dimitrios Touratzidis 2-0, 40. Wesley Deenen 3-0, 41. Bas van Deal 3-1, 59 Dimitrios Touratzidis 4-1.

Groep 1 L73

 SV Simpelveld 1 - Bekkerveld 1 : 1-4 

 Best Vooruit 1 - Wilhelmina Boys 1 : 1-0

Groep 1 L74

 Brabantia 1 - EFC 1 : 3-0

 GSV'28 1 - RKSV Minor 1 : 1-2 

Groep 1 L75

 Wilhelmina'08 1 - Rijen 1 : 2-1 (2-0)

21. Bas Rijkers 1-0. 32. Arne van Geffen 2-0. 75. Onbekend Penalty 2-1

 Scharn 1 - RKSV Heeze 1 : 1-4