Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Uitslagen districtsbeker Zuid II

De uitslagen en het resterende programma in de districtsbeker zijn als volgt;

 

18-okt 20:00 Wittenhorst (1D) Wilhelmina'08 (2H) 1 - 3  
20-okt 19:30 De Ster (2G) RKVCL (4A) 10 - 0  
20-okt 20:00 SCMH (5H) Nooit Gedacht (3D) 1 - 5  
20-okt 20:00 UDI'19 II (RES-HK) SSS'18 (1D) 3 - 2  
20-okt 20:00 Mariahout (4I) Excellent (3C) 1 - 2  
20-okt 20:00 FC Uden (3D) Olympia'18 (4F) 0 - 3  
20-okt 20:00 DESO (HK) TOP (1C) 2 - 0  
21-okt 20:00 Sportclub Irene (3C) Helden (4E) 3 - 1  
22-okt 20:00 RKSV Minor (1D) Lindenheuvel-HC (4C) 1 - 1 (3-4)
23-okt 12:00 Swalmen (4D) Someren (1D) 0 - 2  
23-okt 14:30 Elsendorp (5F) Vianen Vooruit (3D-Oost) 2 - 4  
23-okt 14:30 BVV'27 (5G) Boekel Sport (3D) 0 - 2  
23-okt 14:30 Stormvogels'28 (3C) OSS'20 (HK) 3 - 3 (3-4)
23-okt 14:30 Constantia (4H) RKOSV Achates (4F) 0 - 0 (4-5)
23-okt 14:30 Berghem Sport (3D) Montagnards (4F) 6 - 0  
23-okt 14:30 Avanti'31 (3D) Volharding (1D) 1 - 8  
23-okt 14:30 DAW (3D) SV Venray (1D) 3 - 3 (4-5)
23-okt 14:30 Venlosche Boys (2H) RKVB (3B) 2 - 0  
23-okt 14:30 Oranje Blauw'15 (4D) Deurne II (RES-HK) 0 - 5  
23-okt 14:30 MVC'19 (3C) Stevensweert (4D) 4 - 1  
23-okt 14:30 SVC 2000 (4D) Meterik (4F) 5 - 1  
23-okt 14:30 Neerkandia (5E) Kwiek Venlo (4D) 0 - 2  
23-okt 14:30 SV Budel (3B) ZSV (1D) 2 - 3  
23-okt 14:30 Liessel (3C) S.V. Brandevoort (5F) 2 - 0  
23-okt 14:30 Horn (5D) Laar (3B) 3 - 1  
23-okt 14:30 Haelen (3C) MMC Weert (3B) 4 - 4 (4-2)
23-okt 14:30 Sportclub '25 (3A) RKHBS (4B) 1 - 0  
23-okt 14:30 OVCS (4C) SVN (3A) 2 - 4  
23-okt 14:30 RKVVM (3A) Walram (4A) 2 - 1  
23-okt 14:30 GSV'28 (2G) Sittard (3B) 1 - 2  
23-okt 14:30 Schaesberg (1D) Centrum Boys (3B) 2 - 1  
23-okt 14:30 VV Hellas (3A) SVME (3A) 0 - 1  
23-okt 14:30 FC Kerkrade - West (3A) Caesar (2G) 4 - 3  
23-okt 14:30 BMR (3A) DVO (3B) 1 - 3  
23-okt 14:30 Sporting Sittard'13 (4C) Heksenberg (3A) 0 - 1  
23-okt 14:30 SV Meerssen (1D) Eijsden (2G) 5 - 0  
25-okt 20:00 Nulandia (3D) Blauw Geel '38 (HK) 0 - 3  
    Armada (4C) vrij        
    BAVOS (4G) vrij        
    Bekkerveld (1D) vrij        
    Chevremont (HK) vrij        
    DESM (3B) vrij        
    Deurne (1D) vrij        
    EHC (HK) vrij        
    Gemert (HK) vrij        
    Groene Ster (HK) vrij        
    HVCH (1C) vrij        
    Leonidas - W (3A) vrij        
    Margriet (3D) vrij        
    MULO (4G) vrij        
    Oranje Zwart Helmond (2H) vrij        
    RESIA (4F) vrij        
    Rood Wit '62 (3C) vrij        
    S.V. Oostrum (4F) vrij        
    Schijndel (2F) vrij        
    Schimmert (3A) vrij        
    Sparta'25 (3D-Zuid 1) vrij        
    Sportclub Leeuwen (3C) vrij        
    Sportclub Susteren (1D) vrij        
    Veritas (2H) vrij        
    VV ALFA SPORT (3B) vrij        
    VV SCM (3A) vrij        
    Weltania (4B) vrij        
    Wijnandia (4A) vrij