Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Uitslagen nacompetitie tot dusver en resterende schema!

Hieronder de uitslagen van de nacompetitie tot dusver. Ook is het juiste schema erbij gevoegd! Deze informatie is verkregen door Johan Hollanders.

Derde Divisie/Hoofdklasse A&B

1e ronde groep A
Derde Divisie/Hoofdklasse A&B

Vlissingen

-

Jong FC Den Bosch

1-3

Jong FC Den Bosch

-

Vlissingen

1-3


Vlissingen wint na strafschoppen en is geplaatst voor de 2e ronde. Jong FC Den Bosch degradeert naar de Hoofdklasse B.

1e ronde groep B
Derde Divisie/Hoofdklasse A&B

De Meern

-

Juliana ’31

4-1

Juliana ‘31

-

De Meern

3-2


De Meern is geplaatst voor de 2e ronde. Juliana ’31 degradeert naar de Hoofdklasse B.

1e ronde groep C
Derde Divisie/Hoofdklasse A&B

SJC

-

Quick

1-1

Quick

-

SJC

4-1


Quick is geplaatst voor de 2e ronde. SJC degradeert naar de Hoofdklasse B.

1e ronde groep D
Derde Divisie/Hoofdklasse A&B

OSS ‘20

-

Woezik

2-1

Woezik

-

OSS ‘20

0-3


OSS ’20 geplaatst voor de 2e ronde. Woezik degradeert naar de Hoofdklasse A.

2e ronde groep E
Derde Divisie/Hoofdklasse A&B

25 mei (14:30)

OSS ‘20

-

De Meern

28 mei (14:30)

De Meern

-

OSS ‘20


2e ronde groep F
Derde Divisie/Hoofdklasse A&B

25 mei (14:00)

Quick

-

Vlissingen

28 mei (14:00)

Vlissingen

-

Quick

 

Hoofdklasse A&B/Eerste Klasse A-F

1e ronde poule 1

18 mei

HFC Edo

-

Goes

0-4

18 mei

Alverna

-

Wittenhorst

1-6

21 mei

Goes

-

Alverna

3-0

21 mei

Wittenhorst

-

HFC Edo

5-3

25 mei (14:30)

Alverna

-

HFC Edo

? - ?

25 mei (14:30)

Goes

-

Wittenhorst

? - ?


1e ronde poule 2

18 mei

Velo

-

SC Susteren

6-0

18 mei

DESO

-

GRC Groningen

5-0

21 mei

SC Susteren

-

DESO

2-1

21 mei

GRC Groningen

-

VELO

0-1

25 mei (14:30)

Deso

-

VELO

? - ?

25 mei (14:30)

SC Susteren

-

GRC Groningen

? - ?


1e ronde poule 3

18 mei

SC ’t Zand

-

Quick 1888

3-8

 

JOS/W’ Graafsmeer

-

Vrij

 

21 mei

JOS/W’ Graafsmeer

-

SC ’t Zand

7-0

 

Quick 1888

-

Vrij

 

25 mei (14:00)

Deso

-

VELO

? - ?

 

SC Susteren

-

Vrij

 


1e ronde poule 4

21 mei

VV Schaesberg

-

Nieuw Buinen

5-2

25 mei (14:30)

Nieuw Buinen

-

VV Schaesberg

? - ?


1e ronde poule 5

18 mei

Alcides

-

Brabantia

3-0

18 mei

AFC ‘34

-

Boshuizen

3-0

21 mei

Brabantia

-

AFC ‘34

1-1

21 mei

Boshuizen

-

Alcides

4-0

25 mei (14:00)

AFC ‘43

-

Alcides

? - ?

25 mei (14:30)

Brabantia

-

Boshuizen

? - ?


1e ronde poule 6

18 mei

VV Emmen

-

Velsen

0-1

18 mei

Alphense Boys

-

Bemmel SC

3-0

21 mei

Velsen

-

Alphense Boys

1-1

21 mei

Bemmel SC

-

VV Emmen

0-1

25 mei (14:00)

Alphense Boys

-

VV Emmen

? - ?

25 mei (14:00)

Velsen

-

Bemmel SC

? - ?


De finalewedstrijden volgen op basis van deze uitslagen!

Eerste Klasse C/Tweede Klasse E&F

1e ronde groep 1

21 mei

Heeswijk (2F)

-

Moerse Boys

1-0

28 mei (14:30)

Moerse Boys (1C)

-

Heeswijk

? - ?


1e ronde groep 2

21 mei

Zeelandia Middelburg (2E)

-

Beerse Boys

3-3

28 mei (14:30)

Beerse Boys (1C)

-

Zeelandia Middelburg

? - ?


1e ronde groep 3

21 mei

SC Kruisland (2E)

-

Best Vooruit

1-2

28 mei (14:30)

Best Vooruit (2F)

-

SC Kruisland

? - ?


1e ronde groep 4

21 mei

Emplina (2F)

-

Unitas

0-1

28 mei (14:00)

Unitas (2E)

-

Emplina

? - ?


Deze ploegen plaatsen zich voor de finale:

Op 3 juni om 17:00: Winnaar groep 4 – Winnaar groep 2

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 2 – Winnaar groep 4

Op 3 juni om 17:00: Winnaar groep 3 – Winnaar groep 1

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 1 – Winnaar groep 3

De finale is op 11 juni om 14:30 

Eerste Klasse D/Tweede Klasse G&H

1e ronde groep 1

21 mei

EFC (2H)

-

Someren

0-0

28 mei (14:30)

Someren (1D)

-

EFC

? - ?


1e ronde groep 2

21 mei

SHH (2G)

-

De Valk

0-3

28 mei (14:30)

De Valk (1D)

-

SHH

? - ?


1e ronde groep 3

21 mei

De Ster (2G)

-

Venlosche Boys

0-1

28 mei (14:30)

Venlosche Boys (2H)

-

De Ster

? - ?


1e ronde groep 4

21 mei

Veritas (2H)

-

Geusselt Sport

2-0

28 mei (14:30)

Geusselt Sport (2G)

-

Veritas

? - ?


Deze ploegen plaatsen zich voor de finale:

Op 3 juni om 14:30: Winnaar groep 4 – Winnaar groep 2

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 2 – Winnaar groep 4

Op 3 juni om 17:00: Winnaar groep 3 – Winnaar groep 1

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 1 – Winnaar groep 3

De finale is op 11 juni om 14:30.


Tweede Klasse G/Derde Klasse A&B

1e ronde groep 1

 

Laar

-

UOW/Sporting Heerlen

?-?

 

UOW/Sporting Heerlen

-

Laar

?-?


1e ronde groep 2

21 mei

SV Simpelveld (3A)

-

Heer

3-0

28 mei (14:30)

Heer (2G)

-

SV Simpelveld

? - ?


1e ronde groep 3

21 mei

Heksenberg (3A)

-

Sittard

1-5

28 mei (14:30)

Sittard (3B)

-

Heksenberg

? - ?


1e ronde groep 4

21 mei

Alfa Sport (3B)

-

SVN

0-1

28 mei (14:30)

SVN (3A)

-

Alfa Sport

? - ?


Deze ploegen plaatsen zich voor de finale:

Op 3 juni om 14:30: Winnaar groep 4 – Winnaar groep 2

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 2 – Winnaar groep 4

Op 3 juni om 17:00: Winnaar groep 3 – Winnaar groep 1

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 1 – Winnaar groep 3

De finale is op 11 juni om 14:30.

Degradatiepoule Tweede Klasse G

In deze klasse is RVU gedegradeerd. De laatste degradant zal dus volgen uit de wedstrijd op 25 mei. Hieronder het schema:

18 mei

RVU

-

UOW ‘02

1-1

21 mei

Sporting Heerlen

-

RVU

5-0

25 mei (14:30)

UOW ’02

-

Sporting Heerlen

?-?

 

Tweede Klasse H/Derde Klasse C&D

1e ronde groep 1

21 mei

Venhorst (3D)

-

Oranje Zwart Helmond

1-0

28 mei (14:30)

Oranje Zwart Helmond (2H)

-

Venhorst

?-?


1e ronde groep 2

21 mei

Excellent (3C)

-

Mierlo Hout

0-3

28 mei (14:30)

Mierlo Hout (2H)

-

Excellent

? - ?


1e ronde groep 3

21 mei

DAW (3D)

-

Sparta ’18

1-4

28 mei (14:30)

Sparta ’18 (3C)

-

DAW

? - ?


1e ronde groep 4

21 mei

Alfa Sport (3B)

-

SVN

0-1

28 mei (14:30)

SVN (3A)

-

Alfa Sport

? - ?


Deze ploegen plaatsen zich voor de finale:

Op 3 juni om 14:30: Winnaar groep 4 – Winnaar groep 2

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 2 – Winnaar groep 4

Op 3 juni om 17:00: Winnaar groep 3 – Winnaar groep 1

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 1 – Winnaar groep 3

De finale is op 11 juni om 14:30.

Derde Klasse A/Vierde Klasse A&B

1e ronde groep 1

21 mei

Weltania (4B)

-

Voerendaal

3-2

28 mei (14:30)

Voerendaal (3A)

-

Weltania

?-?


1e ronde groep 2

21 mei

Bunde (4A)

-

VV Hellas

2-4

28 mei (14:30)

VV Hellas (3A)

-

Bunde

? - ?


1e ronde groep 3

21 mei

Wijnandia (4A)

-

RKHBS

1-0

28 mei (14:30)

RKHBS (4B)

-

Wijnandia

? - ?


1e ronde groep 4

21 mei

Zwart Wit ’19 (4B)

-

RKASV

1-1

28 mei (14:30)

RKASV (4A)

-

Zwart Wit ‘19

? - ?


Deze ploegen plaatsen zich voor de finale:

Op 3 juni om 14:30: Winnaar groep 4 – Winnaar groep 2

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 2 – Winnaar groep 4

Op 3 juni om 17:00: Winnaar groep 3 – Winnaar groep 1

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 1 – Winnaar groep 3

De finale is op 11 juni om 14:30.

Derde Klasse B/Vierde Klasse C&D

1e ronde groep 1

21 mei

Belfeldia (4D)

-

VV Hebes

4-4

28 mei (14:30)

VV Hebes (3B)

-

Belfeldia

?-?


1e ronde groep 2

21 mei

Sporting Sittard ’13 (4C)

-

RKVB

0-4

28 mei (14:30)

RKVB (3B)

-

Sporting Sittard

? - ?


1e ronde groep 3

21 mei

VV Born (4C)

-

SVC 2000

2-3

28 mei (14:30)

SVC 2000 (4D)

-

VV Born

? - ?


1e ronde groep 4

21 mei

Oranje Blauw ’15 (4D)

-

Obbicht

0-3

28 mei (14:30)

Obbicht (4C)

-

Oranje Blauw ‘15

? - ?


Deze ploegen plaatsen zich voor de finale:

Op 3 juni om 14:30: Winnaar groep 4 – Winnaar groep 2

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 2 – Winnaar groep 4

Op 3 juni om 17:00: Winnaar groep 3 – Winnaar groep 1

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 1 – Winnaar groep 3

De finale is op 11 juni om 14:30.

 

Derde Klasse C/Vierde Klasse E&F

1e ronde groep 1

21 mei

EWC ’46 (4F)

-

SJVV

8-3

28 mei (14:30)

SJVV (3C)

-

EWC ‘46

?-?


1e ronde groep 2

21 mei

Maarheeze (4E)

-

Liessel

2-1

28 mei (14:30)

Liessel (3C)

-

Maarheeze

? - ?


1e ronde groep 3

21 mei

Helden (4E)

-

Olympia ‘18

1-3

28 mei (14:30)

Olympia ’18 (4F)

-

Helden

? - ?


1e ronde groep 4

21 mei

DSV (4F)

-

ONDO

1-2

28 mei (14:30)

ONDO (4E)

-

DSV

? - ?


Deze ploegen plaatsen zich voor de finale:

Op 3 juni om 14:30: Winnaar groep 4 – Winnaar groep 2

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 2 – Winnaar groep 4

Op 3 juni om 17:00: Winnaar groep 3 – Winnaar groep 1

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 1 – Winnaar groep 3

De finale is op 11 juni om 14:30.

 

Derde Klasse D/Vierde Klasse G&H

1e ronde groep 1

21 mei

Herpinia (4H)

-

DSC

6-0

28 mei (14:30)

DSC (3D)

-

Herpinia

?-?


1e ronde groep 2

21 mei

Bruheze (4G)

-

Den Dungen

2-1

28 mei (14:30)

Den Dungen (3D)

-

Bruheze

? - ?


1e ronde groep 3

21 mei

DBS (4G)

-

Festilent

3-1

28 mei (14:30)

Festilent (4H)

-

DBS

? - ?


1e ronde groep 4

21 mei

Constantia (4H)

-

MULO

1-3

28 mei (14:30)

MULO (4G)

-

Constantia

? - ?


Deze ploegen plaatsen zich voor de finale:

Op 3 juni om 14:30: Winnaar groep 4 – Winnaar groep 2

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 2 – Winnaar groep 4

Op 3 juni om 17:00: Winnaar groep 3 – Winnaar groep 1

Op 5 juni om 14:30: Winnaar groep 1 – Winnaar groep 3

De finale is op 11 juni om 14:30.

 

Vierde Klasse A-I/Vijfde Klasse A-H

In deze klasse gaan de poulewinnaars door, 2 teams.

1e ronde poule 1

21 mei

FC Gulpen (5A)

-

Schinveld/Arx ICT

2-3

 

SV Geuldal (4A)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Schinveld/Arx ICT (4B)

-

SV Geuldal

?-?

 

FC Gulpen

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

SV Geuldal

-

FC Gulpen

?-?

 

Schinveld/Arx ICT

-

Vrij

 


1e ronde poule 2

21 mei

Daalhof (5A)

-

Jabeek

6-1

 

DBSV (4A)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

DBSV

-

Daalhof

?-?

 

Jabeek (5B)

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Jabeek

-

DBSV

?-?

 

Daalhof

-

Vrij

 


1e ronde poule 3

21 mei

Vijlen (5A)

-

Brunssum

0-0

 

RKTSV (4B)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Brunssum (5B)

-

RKTSV

?-?

 

Vijlen

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

RKTSV

-

Vijlen

?-?

 

Brunssum

-

Vrij

 


1e ronde poule 4

21 mei

RKSVB (5B)

-

St. Odiliënberg

1-4

 

SVM (4C)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

St. Odiliënberg 4D)

-

SVM

?-?

 

RKSVB

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

RKTSV

-

RKSVB

?-?

 

St. Odiliënberg

-

Vrij

 


1e ronde poule 5

21 mei

SVH ’39 (5C)

-

SVSH

1-1

 

OVCS (4C)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

SVSH (5D)

-

OVCS

?-?

 

SVH ‘39

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

OVCS

-

SVH ‘39

?-?

 

SVSH

-

Vrij

 


1e ronde poule 6

21 mei

FC Maasgouw (5D)

-

Limbricht

3-0

 

TSC ’04 (4D)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

TSC ‘04

-

FC Maasgouw

?-?

 

Limbricht (5C)

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Limbricht

-

TSC ‘04

?-?

 

FC Maasgouw

-

Vrij

 


1e ronde poule 7

21 mei

MBC ’13 (5C)

-

DEV-Arcen

2-7

 

RKMSV (4E)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

DEV-Arcen (4F)

-

RKMSV

?-?

 

MBC ‘13

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

RKMSV

-

MBC ‘13

?-?

 

DEV-Arcen

-

Vrij

 


1e ronde poule 8

21 mei

America (5E)

-

Roggel

1-0

 

GKC (4E)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

GKC

-

America

?-?

 

Roggel (5D)

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Roggel

-

GKC

?-?

 

America

-

Vrij

 


1e ronde poule 9

21 mei

RKGSV (5F)

-

Hegelsom

0-3

 

SVEB (4F)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Hegelsom (5E)

-

SVEB

?-?

 

RKGSV

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

SVEB

-

RKGSV

?-?

 

Hegelsom

-

Vrij

 


1e ronde poule 10

21 mei

ELI (5F)

-

Estria

0-0

 

Woenselse Boys (4G)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Estria (4H)

-

Woenselse Boys

?-?

 

ELI

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Woenselse Boys

-

ELI

?-?

 

Estria

-

Vrij

 


1e ronde poule 11

21 mei

De Zwaluw (5G)

-

Reuver

2-2

 

Pusphaira (4G)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Reuver (5E)

-

Pusphaira

?-?

 

De Zwaluw

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Pusphaira

-

De Zwaluw

?-?

 

Reuver

-

Vrij

 


1e ronde poule 12

21 mei

Milheezer Boys (5F)

-

OKSV

1-1

 

Achilles Reek (4H)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

OKSV (5H)

-

Achilles Reek

?-?

 

Milheezer Boys

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

Achilles Reek

-

Milheezer Boys

?-?

 

OKSV

-

Vrij

 


1e ronde poule 13

21 mei

Ulysses (5H)

-

SVOC ’01

4-1

 

Mariahout (4I)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Mariahout

-

Ulysses

?-?

 

SVOC ’01 (5G)

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

SVOC ‘01

-

Mariahout

?-?

 

Ulysses

-

Vrij

 


1e ronde poule 14

21 mei

De Rakt (5H)

-

Merselo

3-3

 

RKVV Keldonk (4I)

-

Vrij

 

28 mei (14:30)

Merselo (5G)

-

RKVV Keldonk

?-?

 

De Rakt

-

Vrij

 

5 juni (14:30)

RKVV Keldonk

-

De Rakt

?-?

 

Merselo

-

Vrij