Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

UITSLAGEN OEFENPROGRAMMA ZATERDAG 19 & ZONDAG 20 AUGUSTUS 2017!

Bij deze een aantal wedstrijden die dit weekend gespeeld zijn!

 

Zaterdag 19 augustus!

 

Kwalificatie wedstrijden landelijke beker KNVB.

 

Groene Ster  -  Scheveningen            1 - 2

 

Chevremont  -  Swift                           1 - 3                                  

 

 

 

Kampioenschap van Heerlen.

(17-8) Sporting Heerlen - FC Hoensbroek                            2 - 1

                    

FC Hoensbroek  -  Bekkerveld                         19.30 uur      7 - 0      

 

Passart/VKC  -  Weltania                               18.00 uur         1 - 7

 

RKHBS  -  VV Heksenberg                              18.00 uur         0 - 2

 

NEC `92  - KCC `13                                          18.00 uur         8 - 0

 

Overige wedstrijden :

 

SV Meerssen  -  Minor                                     18.00 uur       1 - 2

 

VV Sittard  - VV Heksenberg                           18.00 uur       Afgelast

 

Lindeheuvel Heidebloem – RVU                    19.00 uur       3 - 0

 

RKVV Sint Odiliënberg  - Schinveld                18.00 uur       0 - 1

 

Bekkerveld - Centrum Boys                                                     4 - 2

 

Roosteren - Roggel                                                                    5 - 2
 

Zondag 20 augustus! 

 

 

Overige wedstrijden:

 

VV Voerendaal  -  VV Partij                             11.30 uur        5 - 0

 

VV Walram  -  Vaesrade                                   12.00 uur        6 - 0

 

VV Jabeek  -  NEC`92                                         12.00 uur        Afgelast

 

VV Eijsden  -  RKSV Minor                                12.00 uur        1 - 2

 

LHC  -  VV Schaesberg                                       11.00 uur        2 - 3

 

SImpelveld   -  WDZ                                           12.00 uur        1 - 2

 

FC Geleen Zuid  -  Wijnandia                            12.00 uur        4 - 1

 

VV Hellas  -  BSV Limburgia                              14.30 uur        1 - 6

 

Sportclub`25  -  Alfa Sport                                12.00 uur        1 - 1

 

RKTSV  -  SV Hulsberg                                        12.00 uur        2 - 2

 

Sporting Sittard '13 - VV Sittard                                                2 - 0
 

Via: Hein Smith