Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Bekerwedstrijden weekend 15 - 16 september 2018.

Bekerwedstrijden weekend 15 - 16 september 2018.    
       
POULES: WEDSTRIJDEN: Uitslagen.  
       
1  - 01.    WHV - Nulandia 2-5  
       
1  - 01 a.   DESO - Estria 1-4  
       
1  -  02. Cito - Margriet  3-6  
       
1  -  03. SDDL - Achilles Reek  3-2  
    SBV - Ulysses 0-3  
       
1  -  04. FC Schadewijk -  NLC`03 2-0  
  Maaskantse Boys - OSS`20 2 3-1  
       
1  -  05.  Ravenstein - VCO 3-1  
  SES - SCV`58   2-2  
       
1  -  06.  Gassel - GVV`57 1-1  
   O.K.S.V.  -  Herpinia 3-2  
       
1  -  07. Avesteyn - ASV `33  5-0  
   Festilent - RKVV Keldonk 3-2  
       
1  -  08.  Stiphout Vooruit - Nijnsel   2-3  
  Boerdonk - Sparta`25   2-6  
       
1  -  09. Ollandia - Boskant  1-2               15 sept.
  ELI - Schijndel 0-4  
       
1  -  10. FC Uden - Handel  1-2  
  MVC - Gemert 2 1-7  
       
1  -  11.   DVG - Avanti`31 0-2  
  Mariahout - Irene 11-1  
       
1  -  12. SCMH - Volkel   1-3  
  Juliana Mill - Bavos 1-1  
       
1  -  13. FC de Rakt - Elsendorp   4-2  
    UDI`19`19/CSU 2 - Vorstenbossche Boys 2-1  
       
1  -  14.    SV DWSH`18 - HBV  0-3  
   Odiliapeel - Constantia 2-6  
       
1  -  15. Boekel Sport - WEC  4-3  
  VOW - RKPVV 2-4               15 sept.
       
1  -  16. Excellent -  Menos 7-2  
  DSV  -  Milheezer Boys 0-2  
       
1  -  17. Liessel - ONDO   4-1  
   SPV - Olympia Boys 5-2  
       
1  -  18. HVV Helmond - SC Helmondia    0-24  
  Lierop - SV Brandenvoort 2-5  
       
1  -  19. SJVV - Fiducia   1-0  
   ZSV 2  - Leunen 7-0  
       
1  -  20. Bruheze  -  Rood Wit`62    
  MULO  -  Oranje Zwart Helmond 0-3  
1  -  21.   Mifano - Eindse Boys   9-0  
  SVSH - SSE 1-0  
       
1  -  22. SIOL - VCA   4-0  
    JVC Cuyk - de Zwaluw 2-1  
       
1  -  23. SV Milsbeek - Vitesse`08     1-2  
  Astrantia - Heijen    
       
1  -  24. Sambeek - Hapse Boys 1-2  
  SV United - EWC`46 4-4  
       
1  -  25. SVS -Toxandria   1-7  
  Montagnards - Olympia`18 0-6  
       
1  -  26. Resia -Stormvogels`28   2-2               13 sept.
     vv Achates - VIOS`38 2-0  
       
1  -  27. Spoting St - Blerick      
   BVV`27 - HRC`27 5-1  
       
1  -  28. Koningslust - SV Lottum   0-5  
  SVEB - Melderlo 1-5  
       
1  -  29. SVOC`01 - BEVO  3-10  
     Ysselsteyn - Merselo  0-0  
       
1  -  30. GFC`33 -  Helden 2-4  
  VCH  -  vv Kessel 1-2  
       
1  -  31. Kronenberg - MVC`19 0-7  
  Hengelsom  -  vv Holthees Smakt 5-3  
       
1  -  32. America - Grashoek 2-4  
  SV Oostrum  - Neerkandia 1-2  
       
1  -  33.  Reuver - H.B.S.V. 1-6  
  VV Vos  -  VVV`03 6-1  
       
1  -  34. FCV Venlo  -  Kwiek Venlo 1-1  
  Baarlo  -  TSC`04 2-0  
       
1  -  35. DEV Arcen - RKDSO   0-0  
  Belfeldia - IVO 0-5  
       
1  -  36. RKMSV  -  SVVH 9-0  
  Meterik  - Panningen 2-1  
       
1  -  37. RKSVO  -  SV Heythuysen 8-0  
  NWC  -  Egchel 7-0  
       
1  -  38, RKSVV  -  MMC Weert 0-7  
  Merefeldia  -  FC Oda 2-2  
       
1  -  39. Horn -  RKESV 5-4  
   VV GKC/RKHVC  -  FC Maasgouw 3-3  
       
1  -  40. Roggel  -  DESM 2-3  
   Leveroy  -  RKVB 1-2  
       
1  -  41.  Cresentia  -   Laar 0-9  
  Brevendia  -  Altweerterheide 3-2  
       
1  -  42. RKSVN  -  RKAVC 3-3  
   DES Swalmen  -  FC Roerdalen 6-0  
       
1  -  43. MBC`13 -  Sittard 0-2  
  Sportclub Leeuwen  -  Obbicht 0-4  
       
1  -  43 a.  Bieslo - Linne 0-2  
       
1  -  44. EMS  -  SVH`39 3-3  
  Conventus`03  - Oranje Blauw`15 1-7  
       
1  -   45. Roosteren -  SVC 2000 3-2  
   St Joost  - Susterse Boys 0-1  
       
1  -  46. Walburgia   -  Armada  1-0  
  Born  -  vv Hebes 2-1  
       
1  -  47 .  Slekker Boys -  vv Zwentibold 1-4  
   DVO  -  Sanderbout 9-1  
       
1  -  48. Urmondia -  SVE 0-5  
  Haslou  -  Lindenheuvel H`bloem 4-3  
       
1  -  49.   vv Alfa Sport - PassartVKC 6-0  
       
1  -  50.  RIOS`31  -  sv Brunssum 4-7  
  FC RIA  -  Jabeek 1-2  
       
1  -  51. Amstenrade   -  Voerendaal 3-4  
  RKVVM  -  Vaesrade 0-1  
       
1  -  52. Spaubeek  -  Schimmert 3-1  
  RKVV Neerbeek  -  OVCS 2-2  
       
1  -  53. Langeberg -  Abdissenbosch 5-1  
  de Leeuw  -  Sylvia 3-0  
       
1  -  54. RKTSV  -  Rimburg 5-0                15 sept.
  Schinveld  -  UOW`02 3-6  
       
1  -  55. Bunde -  FC Geleen Zuid 1-5  
  IVS  -  HBC`09 3-3  
       
1  -  56. Haanrade  -  KVC Oranje 0-3  
  SVN  -  SVM 9-1  
       
1  -  57. Kakertse Boys  -  NEC`92 3-1  
  KCC`13  -  Sporting Heerlen 0-9  
       
1  -  58. RKSVB  -  Weltania 2-4  
  Eikenderveld  -  Willem 1 0-1  
       
1  -  59. Vijlen  -  SSA RKDFC Doenrade 1-4  
  Keer  -  WDZ 1-1  
       
1  -  60. Bemelen  -  Leonidas W 2-1  
  I.B.C.`03  -  Daalhof 1-2  
       
1  -  61. Partij  -  Zwart Wit`19   1-3  
  Walram  -  Sportclub Jekerdal 7-0  
       
1  -  62. Kerkrade West -  sv Hulsberg 3-10  
  Wijnandia  -  SVA 15-0  
       
1  -  63. SNC`14  -  RKHSV 1-4  
  Rood Groen LVC`01  -  SVME 1-3  
       
1  -  64. RKASV -  vv Hellas 1-3  
  RKMVC  -  RKHBS 1-3  
       
1  -  65. RKVVL Polaris  -  RKUVC 5-0  
  Berg`28  -  vv SCM 1-2  
       
1  -  66. RVU  -  Geulsche Boys 11-1  
  SCG  -  Geertruidse Boys 3-1  
       
1  -  67. FC Gulpen  -  BMR 6-1  
  DBSV  -  SV Geuldal 1-0  
       
1  -  L51. FC Tilburg  -  Hilvaria 8-1  
  WSC  -  Real Lunet 0-2  
       
1  -  L 52. Helvoirt -  Nemelaer 0-2  
   Uno Animo  -  Wilhelmina`26 1-2       15 sept. 
       
1  -  L 53.   NOAD`32  -  SV TOP 1-4   15 sept.
  Beerse Boys  -  Berghem Sport 2-4   15 sept.
       
1  -  L 54. Madese Boys -  GRC `14 2-0   15 sept.
  Emplinia  -  Roda B / B`waard 0-3   15 sept.
       
1  - L 57. Nivo Sparta  -  WNC 2-0   15 sept.
  EVVC  -  HVCH 4-3  
       
1  - L 58. Scharn  -  Bladella 3-1  
  VOAD  -  de Valk 1-1  
       
1  - L 59. Caesar -  RKSV Heeze 2-1  
  Sarto  -  Gestel    
        
1  - L. 60. EHC Heuts  -  Marvilde 2-2  
  FC Hoensbroek  -  Oirscho Vooruit 0-1  
       
1  - L 61 Rood Wit Vooruit  -  Heksenberg 0-2  
  sc Susteren  -  Best Vooruit 2-1  
       
1  -  L62. vv Schaesberg   -  EFC 1-4  
  SV Simpelveld  -  Brabantia 0-4  
       
1  -  L63. Braakhuizen  -  Geldrop 1-0               15 sept.
  Rhode  -  BSV Limburgia 2-3  
       
1  -  L64. Deurne  -  Venhorst 4-0  
  De Ster  -  FC Eindhoven  am. 2-2               15 sept.
       
1  -  L65. Sparta`18  -  Veritas 1-4  
  Someren  -  Heer 1-3  
       
1  -  L66. RPC  -  GSV`28 2-1  
   SSS`18  -  Venlosche Boys 2-1             15 sept.
       
1  - L67. Haelen  -  ZSV 2-6  
   Erp  -  Mierlo Hout 3-1  
       
1  -  L68.  RKVVO  -  Eijsden 0-4  
   Prinses Irene  -  Heeswijk 3-3  
       
1  -  L69 Bekkerveld - Wilhelmina`08 2-0  
       
1  -  L70. Chevremont - LHC 4-2  
       
1  -  L71. Wittenhorst  -  Eendracht`30 4-1  
  Geusselt Sport  -  Volharding 0-4  
       
1  - L 72. sv Venray  -  Juliana`31 0-1  
  Union  -  Vianen Vooruit 4-1  
       
1  - L 73. Woezik  -  DAW Schaik 2-1  
  Quick`88  -  NEC 1-4  
       
1  - L 74. BVC`12 -  AVW`66 1-4  
  Orion  -  Alverna 3-2