Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Competitie-indelingen 1e tot en met de 5e Klasse Zuid 2

Hieronder vindt u alle competitie-indelingen van de 1e t/m de 5e Klasse regio Zuid 2!

(Met dank aan Johan Hollanders)

1D

Bekkerveld
Chevremont
De Valk
Deurne
EHC/Heuts
Geldrop
RKSV Heeze
SV Venray
Sportclub Susteren
VV Schaesberg
Venlosche Boys
Veritas
RKSV Wittenhorst
ZSV

2G

BSV Limburgia/Kamerland
Caesar
De Ster
Eijsden
FC Hoensbroek
GSV ‘28
Geusselt Sport
Haelen
RKSV Heer
Heksenberg
Laura/Hopel Combinatie
SV Simpelveld
Scharn
Sportclub ‘25

2H

Berghem Sport
DAW
EVVC
Emplina
Erp
Heeswijk
Helvoirt
Real Lunet
SSS ‘18
Sparta ‘18
Sportclub Irene
Venhorst
Vianen Vooruit
Volharding

3A

BMR
Centrum Boys
Leonidas – W
RKVVM
RVU
SVME
SVN/BtB Consultancy
Sporting Heerlen
UOW ‘02
VV Hellas
Walram
Weltania
Wijnandia
VV SCM

3B

Brevendia
DVO
De Leeuw
FC Geleen Zuid
Langeberg
Lindenheuvel – H’bloem Combinatie
MMC Weert
Obbicht
RKVB
SHH
Sittard
Spaubeek
VV ALFA Sport
VV HEBES

3C

Baarlo
Blerick
HBSV
Helden
IVO
Laar
Liessel
MVC ‘19
Melderslo
Merefeldia
NWC
SC Helmondia
Ysselsteyn

3D

Avanti ‘31
Boekel Sport
Constantia
Excellent
FC Schadewijk
Handel
MULO
Margriet
Nooit Gedacht
Olympia ‘18
Schijndel/De Wit
Ulysses
Vitesse ‘08
Volkel

4A

Bunde
DBSV
Daalhof
Haslou
Keer
RKASV
RKHSV
RKVVL/Polaris
SCG
SV Hulsberg
Schimmert
Sportclub Jekerdal
Vaesrade
Willem 1

4B

Abdissenbosch
Eikenderveld
FC Kerkrade – West
KVC Oranje
Kakertse Boys
Passart – VKC
RKHBS
RKTSV
Rood Groen LVC ‘01
SV Brunssum
SV Geuldal
SV Zwart Wit ‘19
Voerendaal
WDZ

4C

Born
FC Roerdalen
FC Maasgouw
FC RIA
HBC ‘09
Linne
OVCS
Oranje Blauw ‘15
Roosteren
SSA RKDFC-Doenrade
SVE
Schinveld/Arx ICT
Sporting Sittard ‘13
VV Zwentibold

4D

BEVO
Belfeldia
Bieslo
DES Swalmen
EMS
Horn
Koningslust
Panningen
Reuver
Roggel
SVC 2000
Sportclub Leeuwen
TSC ‘04
VV Kessel

4E

Altweerterheide
DESM
DOSL
FC Cranendonck
FC Oda
Lierop
Maarheeze
Neerkandia
ONDO
RKESV
RKMSV
RKSVO
SSE
Sterksel

4F

ASV ‘33
Bavos
Bruheze
ELI
MVC
Mariahout
Mifano
Milheezer Boys
Olympia Boys
RKGSV
RKPVV
SV Brandevoort
SJVV
Stiphout Vooruit

4G

America
BVV ‘27
DEV-Arcen
EWC ‘46
FCV-Venlo
GFC ‘33
Hegelsom
Heijen
Meterik
Montagnards
SV Oostrum
SVEB
Stormvogels ‘28
VVV ‘03

4H

Achilles Reek
DSV
Estria
FC Uden
Festilent
Gassel
HBV
Hapse Boys
Juliana Mill
SES
SIOL
SV Milsbeek
Toxandria
VV Achates

4I

Avesteyn
Boskant
Boxtel
Cito
DVG
Herpinia
NLC ‘03
Nijnsel/TVE Reclame
Nulandia
Ravenstein
SCMH
SDDL
Vorstenbossche Boys
WEC

5A

Berg ‘28
FC Bemelen
FC Gulpen
Geertruidse Boys
Haanrade
KCC ‘13
Partij
RKMVC
RKSVB
Rimburg
SNC ‘14
SVA
Sylvia
Vijlen

5B

Amstenrade
Armada
Conventus ‘03
Geulsche Boys
IBC ‘03
IVS
Jabeek
NEC92/Vloerenboulevard
RKUVC
RKVV Neerbeek
SVM
Sanderbout
Susterse Boys
Urmondia

5C

Crescentia
Eindse Boys
Heythuysen
Leveroy
MBC ‘13
Rios ‘31
RKAVC
RKSVV
SVH ‘39
SVVH
Slekker Boys
St. Joost
VV GKC/RKHVC
Walburgia

5D

Egchel
Grashoek
Kronenberg
Kwiek Venlo
Leunen
RESIA
RKDSO
RKSVN
SV Lottum
SV United
SVOC ‘01
Sporting ST
VCH
VV VOS

5E

Boerdonk
FC De Rakt
HSE
HVV Helmond
Nederwetten
Odiliapeel/Braks Groep
RKVV Keldonk
Rood Wit ‘62
SPV
Tongelre
VCO
VOW
WHV

5F

Astrantia
De Zwaluw
Elsendorp
Fiducia
GVV ‘57
HRC ‘27
Menos
Merselo
SCV ‘58
SV DWSH ‘18
SVS
Sambeek
VV Holthees Smakt
Vios ‘38