Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Indeling bekerprogramma Zuid 2: Landelijke amateurs 1e en 2e Klasse!

Hieronder de bekerindelingen van de 1e en 2e klassers. Voor 3e Klasse en lager, klik hier.

Het speelschema van de poules is als volgt:

Datum

Wedstrijd 1

Wedstrijd 2

2 september

Nummer 1 - Nummer 4

Nummer 2 – Nummer 3

9 september

Nummer 3 – Nummer 1

Nummer 4 – Nummer 2

16 september

Nummer 1 – Nummer 2

Nummer 3 – Nummer 4


 

Poule L51:

1.       FC Tilburg

2.       Hilvaria

3.       Madese Boys

4.       Real Lunet

Poule L52:

1.       Helvoirt

2.       Nemelaer

3.       Uno Animo

4.       Wilhelmina ‘26

Poule L53:

1.       Beerse Boys

2.       Berghem Sport

3.       NOAD ‘32

4.       SV Top

Poule L54:

1.       Emplina

2.       GRC ‘14

3.       RODA Boys / Bommelerwaard

4.       WSC

Poule L57:

1.       EVVC

2.       HVCH

3.       Nivo Sparta

4.       WNC

Poule L58:

1.       Bladella

2.       De Valk

3.       Scharn

4.       VOAB

Poule L59:

1.       Caesar / O’wayos

2.       Gestel

3.       RKSV Heeze

4.       Sarto

Poule L60:

1.       EHC/Heuts

2.       FC Hoensbroek

3.       Marvilde

4.       Oirschot Vooruit

Poule L61:

1.       Best Vooruit

2.       Heksenberg

3.       Rood Wit Veldhoven

4.       Sportclub Susteren

Poule L62:

1.       Schaesberg

2.       EFC

3.       SV Simpelveld

4.       Brabantia

Poule L63:

1.       Braakhuizen

2.       Geldrop

3.       Rhode/van Stiphout Bouw

4.   BSV/Limburgia Kamerland

Poule L64:

1.       Deurne

2.       Venhorst

3.       RKSV De Ster

4.       FC Eindhoven AV

Poule L65:

1.       Sparta ‘18

2.       Veritas

3.       Someren

4.       RKSV Heer

Poule L66:

1.       RPC

2.       GFC ‘28

3.       SSS ‘18

4.       Venlosche Boys

Poule L67:

1.       Haelen

2.       Mierlo Hout

3.       Erp

4.       ZSV

Poule L68:

1.       RKVVO

2.       Eijsden

3.       Prinses Irene

4.       Heeswijk

Poule L69:

1.       Bekkerveld

2.       Wilhelmina ‘08

3.       Sportclub ‘25

Poule L70:

1.       Chevremont

2.       LHC

3.       Sportclub Irene

Poule L71:

1.       Wittenhorst

2.       Eendracht ‘30

3.       Geusselt Sport

4.       Volharding

Poule L72:

1.       Juliana ‘31

2.       SV Venray

3.       Union

4.       Vianen Vooruit

Poule L73:

1.       DAW Schaijk

2.       NEC

3.       Quick 1888

4.       Woezik

Poule L74:

1.       Alverna

2.       AVW ‘66

3.       BVC ‘12

4.       Orion

      
 Met dank aan Johan Hollanders voor de informatie