Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Inhaal programma donderdag 18 en paaszaterdag 20 april

INHAALPROGRAMMA  DONDERDAG 18 APRIL EN PAASZATERDAG 20 APRIL 2019.
       
Klasse:  Wedstrijden : Tijd: Speelronde:
       
1D.      
20-4-`19. ZSV - Wittenhorst 18.00 10
  RKSV Heeze - EHC Heuts 17.00 16
        
2G.       
20-4-`19. Sportclub`25 - LHC 18.00 15
       
2H.      
20-4-`19. Heeswijk - Venhorst 18.00 10
  DAW- Erp 18.00 10
  Helvoirt - Sportclub Irene 18.00 12
  Beghem Sport - Emplina 19.00 12
       
3A.      
18-4-`19. vv SCM - RKVVM   1-0 19
20-4-`19. BMR - SVN 18.00 11
  vv SCM-UOW`02 18.00 11
  Leonidas - Walram 18.00 15
  Weltania - RKVVM 18.00 15
  vv Hellas - Wijnandia 19.30 15
       
3B.      
20-4-`19.  vv Hebes - Lindenheuvel H`bloem 18.00 11
  RKVB - vv Alfa Sport 18.00 13
  DVO - MMC Weert 18.00 14
       
       
3C.      
20-4-`19. Baarlo - Ysselsteyn 18.00 10
  Merefeldia - HBSV 18.00 10
       
4A.      
20-4-`19. Daalhof - Keer 18.00  11
       
       
4B.      
18-4-`19.  Kakertse Boys - SV Brunssum   6-3 16
20-4-`19 . RKTSV - Kerkrade West 18.00 15
  Abdissenbosch - Passart VKC 18.00 16
  Rood Groen LVC - Zwart Wit`19 18.00 19
  Kakertse Boys - Voerendaal 18.00 25
       
4C.      
20-4-`19.  Oranje Blauw`15 - SVE 18.00 11
  FC Maasgouw - vv Born 18.00 12
  Sporting Sittard 18.00 15
  FC RIA - HBC`09 18.00 16
       
4D.      
16-4-`19   Panningen - vv Kessel   1-4 19
       
20-4-`19. Belfeldia - Panningen  18.00 12
  TSC`04 - vv Kessel 18.00 12
  Sportclub Leeuwen - Bieslo  18.00 12
  DES Swalmen - Koningslust 18.00 13
  SVC 2000 - Reuver 18.00 13
       
4E.      
16-4-`19  FC Cranendonck - RKESV   4-4 14
       
18-4-`19 RKMSV - Sterksel   6-1 12
  DESM - Lierop   0-5 14
       
20-4-`19 FC Cranendock - FC ODA 18.00 12
  DOSL - RKESV 18.00 12
  Neerrkandia - RKSVO 18.00 13
       
4F.      
20-4-`19. RKGSV - Stiphout Vooruit 18.00 10
  MVC - Bruheze 18.00 14
  ASV`33 - BAVOS 18.00 15
  Mariahout - SJVV 18.00 15
  ELI - Milheezer Boys 18.00 15
       
4G.      
18-4-`19. SV Oostrum - SVEB   1-1 16
  Stormvogels`28 - VVV`03   1-0 16
       
20-4-`19. Montagnards - Stormvogels`28 17.30 10
  SVEB - Meterik 18.00 11
  Heijen - FCV Venlo 19.00 12
  EWC`46 - VVV`03 18.00 19
  America - BVV`27 18.00 15
  GFC `33 - DEV Arcen  18.00 15
       
4H.      
18-4-`19.  DSV - Festilent   3-2 11
  Estria - SV Milsbeek   4-0 16
       
20-4-`19. Achilles Reek - HBV 18.00 11
  Hapse Boys - SES 18.00 12
  Juliana Mill - Estria 18.00 13
  Gassel - Toxandria 18.00 13
       
5A.      
20-4-`19  Sylvia - SNC`14 18.00 11
  Haanrade - Partij 18.00 12
  RKSVB - Vijlen  18.00 13
  Geertruidse Boys - RKMVC 18.00 16
       
5B.      
18-4-`19. Urmondia - IVS   0-1 16
       
20-4-`19 Susterse Boys - Urmondia 18.00 10
  Geulsche Boys - Jabeek 18.00 14
  IVS - Conventus 18.00 15
  RKVV Neerbeek - IBC`03 18.00 16
       
5C.      
18-4-`19.  SVVH - RIOS`31   0-3 16
       
20-4-`19. Cresentia - Walburgia 18.00 12
  Eindse Boys - vv GKC/RKHVC 18.00 13
  SV Heythuysen - RKSVV 18.00 13
  Slekker Boys - SVVH 18.00 13
  RKAVC - Leveroy 18.00 16
       
5D.      
18-4-`19. Egchel - RESIA   3-2 13
  RKDSO - Kwiek Venlo   0-3 16
       
20-4-`19. Leunen - vv VOS 18.00  6
  RKSVN - sv Lottum 18.00 11
  Egchel - Kwiek Venlo 18.00 11
  Grashoek - Sporting ST 18.00 15
  VCH- SVOC 18.00 16
       
5E.      
20-4-`19.  Nederwetten - HVV Helmond 18.00 11
  VCO - WHV 18.00 15
  SPV - HSE 18.00 16
  Boerdonk - FC de Rakt 18.00 17