Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Inhaalprogramma zondag 28 april 2019

INHAALPROGRAMMA  ZONDAG  28 APRIL 2019.    
       
KLASSE: WEDSTRIJD: TIJD: SPEELRONDE:
       
Hfd.kl. B Sv Meerssen - Unitas 1-2 19.
  Vlissingen - IFC 3-1 26.
  Baronie - UDI`19/CSU 2-1 28.
       
1 D. Wittenhorst - SV Venray 1-4 13.
  EHC/Heuts - Chevremont 2-1 15.
  vv Schaesberg - Deurne 0-4 15.
  Veritas - ZSV 1-2 16.
       
2 G. Eijsden - Haelen 1-1 12.
  Sportclub`25 - Caesar 1-0 13.
  Simpelveld - GSV`28 1-5 16.
       
2 H. Erp - Heeswijk 2-0 11.
  Emplinia - Venhorst 2-1 11.
  Sportclub Irene - DAW Schaijk 2-2 13.
  Helvoirt - Volharding  2-3 13.
  EVVC - Sparta`18 0-1 13.
       
3 A. vv Hellas - BMR 3-0 12.
  SVME - Walram 0-0 13.
  RKVVM - Sporting Heerlen  0-3 13.
  Leonidas W - UOW`02 0-4 13.
  SVN - Centrum Boys 9-1  15.
       
3 B. Lindenheuvel H`bloem - RKVB 1-4 12.
  Geleen Zuid - MMC Weert  5-3 12.
  Brevendia - vv HEBES 0-0 12.
       
3 C. Ysselstein - MVC`19 1-1 11.
  IVO - Melderslo 1-4 12.
  Merefeldia - Helden 1-0 13.
  HBSV - Blerick 4-0 13.
  Liessel - sv Laar 0-0 13.
       
4 A. Daalhof - RKASV 1-5 13.
  Haslou - Bunde 6-2 14.
       
4 B. Kakertse Boys - SV Geuldal 1-3 11.
  Zwart  Wit`19 - RKHBS 0-0 11.
  Kerkrade West - SV Brunssum 2-2 14.
  KVC Oranje - Abdissenbosch 1-1 15.
  Rood Groen LVC - Eikenderveld 3-1 15.
  WDZ - RKTSV 1-1 16.
       
4 C. Sportclub Sittard - FC RIA 1-0 12.
  SVE - vv Zwentibold 3-1 12.
  vv Born - RKDFC/Doenrade 3-0 13.
  FC Roerdalen - OVCS 2-1 14.
  HBC`09 - FC Maasgouw 5-0 15.
       
4 D. vv Kessel - Reuver 4-0 11.
  DES Swalmen - Sportclub Leeuwen 4-0 11.
  Panningen - Koningslust 1-7 11.
  EMS - Roggel  0-3 12.
  Bieslo - Horn 0-4 13.
  BEVO - TSC`04 3-1 13.
       
4 E. RKSVO - Sterksel 5-0 10.
  Neerkandia - FC Cranendonck 2-0 11.
  Altweerterheide - Lierop 1-2 12.
  SSE - RKMSV 0-0 13.
  FC ODA - DESM 5-1 13.
  DOSL - Maarheeze 3-1 13.
       
4 F. ASV`33 - SV Brandenvoort 0-3 13.
  Stiphout Vooruit - MVC 2-0 13.
  RKGSV - Mariahout 3-0 13.
  Milheezer Boys - RKPVV 4-1 13.
       
4 G. SV Oostrum - Montagnards 3-4 11.
  FCV Venlo - Stormvogels 6-0 11.
  Hegelsom - EWC`46 3-1 11.
  America - Heijen 0-5 11.
  BVV`27 - DEV Arcen 0-2 11.
  GFC`33 - Meterik 3-0 13.
       
4 H. Estria - SES 0-3 10.
  vv Achates - Hapse Boys 0-4 11.
  SV Milsbeek - Gassel 0-1 12.
  Toxandria - DSV 1-3 12.
  HBV - Juliana Mill 1-1 12.
  Achilles Reek - Festilent 3-2 13.
       
5 A. RKSVB - Haanrade 3-1 11.
  Vijlen - Sylvia 3-0 12.
  Rimburg - SVA 7-2 12.
  Bemelen - KCC`13  9-0 14.
  RKMVC - FC Gulpen 2-3 15.
       
5 B. IVS - Susterse Boys 3-0 11.
  Armada - Urmondia 4-0 12.
  IBC`03 - Amstenrade 1-2 15.
  Geulsche Boys - SVM  2-8  16.
  RKUVC - NEC`92 6-3 16.
       
5 C. SV Heythuysen - Walburgia 2-0 10.
  SVVH - MBC`13 0-6 11.
  RKSVV - Eindse Boys 0-1 12.
  RIOS`31 - RKAVC 1-0 13.
  Leveroy - Cresentia 2-0 13.
  Slekker Boys - St. Joost 1-0 16.
       
5 D. SVOC`01 - Leunen 6-2 10.
  Sporting ST - RKDSO 0-1 11.
  RESIA - VV VOS 3-4 12.
  Kwiek-Venlo - Grashoek 1-9 12.
  RKSVN - VCH 4-1 13.
  SV Lottum - Kronenberg 5-2 16.
       
5 E. Nederwetten - WHV 4-1 13.
  Boerdonk - VCO 2-2 13.
  HSE - Odiliapeel 3-1 15.
  VOW - Rood Wit`62 1-4 19.
  FC de Rakt - SPV 3-2  22.