Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Poule-indelingen beker district Zuid 2 (vanaf 3e Klasse)!

Hieronder vindt u alle poule-indelingen van de beker district Zuid 2. 

MET GROTE DANK AAN JOHAN HOLLANDERS VOOR HET VERSCHAFFEN VAN DEZE INFORMATIE!

Voor 1e en 2e Klasse, klik hier.

Het speelschema van de poules is als volgt:

Datum

Wedstrijd 1

Wedstrijd 2

2 september

Nummer 1 - Nummer 4

Nummer 2 – Nummer 3

9 september

Nummer 3 – Nummer 1

Nummer 4 – Nummer 2

16 september

Nummer 1 – Nummer 2

Nummer 3 – Nummer 4

 

Poule 1-01:

1.       WHV

2.       Nulandia

3.       Ruwaard

 

Poule 1-01a:

1.       DESO

2.       Estria

3.       Nooit Gedacht

 

Poule 1-02:

1.       Cito

2.       Margriet

3.       MOSA ‘14

 

Poule 1-03:

1.       SBV

2.       Ulysses

3.       SDDL

4.       Achilles Reek

 

Poule 1-04:

1.       Maaskantse Boys

2.       OSS ‘20

3.       FC Schadewijk

4.       NLC ‘03

 

Poule 1-05:

1.       Ravenstein

2.       VCO

3.       SES

4.       SCV 58

 

Poule 1-06:

1.       Gassel

2.       GVV ‘57

3.       OKSV

4.       Herpinia

 

Poule 1-07:

1.       Festilent

2.       RKVV Keldonk

3.       Avesteyn

4.       ASV 33

 

Poule 1-08:

1.       Boerdonk

2.       Sparta ‘25

3.       Stiphout Vooruit

4.       Nijnsel/TVE Reclame

 

Poule 1-09:

1.       ELI

2.       Schijndel/De Wit

3.       Ollandia

4.       Boskamp

 

Poule 1-10:

1.       MVC

2.       Gemert 2

3.       FC Uden

4.       Handel

 

Poule 1-11:

1.       Mariahout

2.       Irene

3.       DVG

4.       Avanti 31

 

Poule 1-12:

1.       Juliana Mill

2.       Bavos

3.       SCMH

4.       Volkel

 

Poule 1-13:

1.       Udi ‘19/CSU 2

2.       Vorstenbossche Boys

3.       FC De Rakt

4.       Elsendorp

 

Poule 1-14:

1.       Odiliapeel/Braks Groep

2.       Constantia

3.       SV DWSH `18

4.       HBV

 

Poule 1-15:

1.       VOW

2.       RKPVV

3.       Boekel Sport

4.       WEC

 

Poule 1-16:

1.       Excellent

2.       Menos

3.       DSV

4.       Milheezer Boys

 

Poule 1-17:

1.      SPV

2.       Olympia Boys

3.       Liessel

4.       ONDO

 

Poule 1-18:

1.       Lierop

2.       SV Brandevoort

3.       HVV Helmond

4.       SC Helmondia

 

Poule 1-19:

1.       ZSV 2

2.       Leunen

3.       SJVV

4.       Fiducia

 

Poule 1-20:

1.       Bruheze

2.       Rood Wit ‘62

3.       MULO

 

Poule 1-21:

1.       SVSH

2.       SSE

3.       Mifano

4.       Eindse Boys

 

Poule 1-22:

1.       JVC Cuijck

2.       De Zwaluw

3.       SIOL

4.       VCA

 

Poule 1-23:

1.       Astrantia

2.       Heijen

3.       Milsbeek

4.       Vitesse ‘08

 

Poule 1-24:

1.       SV United

2.       EWC ‘46

3.       Sambeek

4.       Hapse Boys

 

Poule 1-25:

1.       Montagnards

2.       Olympia ‘18

3.       SVS

4.       Toxandria

 

Poule 1-26:

1.       VV Achates

2.       Vios ‘38

3.       RESIA

4.       Stormvogels ‘28

 

Poule 1-27:

1.       BVV ‘27

2.       HRC ‘27

3.       Sporting ST

4.   Blerick

 

Poule 1-28:

1.       SVEB

2.       Melderslo

3.       Koningslust

4.       SV Lottum

 

Poule 1-29:

1.        Ysselsteyn

2.       Merselo

3.       SVOC ‘01

4.       BEVO

 

Poule 1-30:

1.       GFC ‘33

2.       Helden

3.       VCH

4.       VV Kessel

 

Poule 1-31:

1.       Kronenberg

2.       MVC `19

3.       Hegelsom

4.       VV Holthees-Smakt

 

Poule 1-32:

1.       America

2.       Grashoek

3.       SV Oostrum

4.       Neerkandia

 

Poule 1-33:

1.       Reuver

2.       HBSV

3.       VV Vos

4.       VVV 03

 

Poule 1-34:

1.       FCV-Venlo

2.       Kwiek Venlo

3.       Baarlo

4.       TSC ‘04

 

Poule 1-35:

1.       Belfeldia

2.       IVO

3.       DEV-Arcen

4.       RKDSO

 

Poule 1-36:

1.       RKMSV

2.       SVVH

3.       Meterik

4.       Panningen

 

Poule 1-37:

1.       RKSVO

2.       SV Heythuysen

3.       NWC

4.       Egchel

 

Poule 1-38:

1.       RKSVV

2.       MMC Weert

3.       Merefeldia

4.       FC Oda

 

Poule 1-39:

1.       Horn

2.       RKESV

3.       VV GKC/RKHVS

4.       FC Maasgouw

 

Poule 1-40:

1.       Roggel

2.       DESM

3.       Leveroy

4.       RKVB

 

Poule 1-41:

1.       Crescentia

2.       Laar

3.       Brevendia

4.       Altweerterheide

 

Poule 1-42:

1.       RKSVN

2.       RKAVC

3.       DES Swalmen

4.       FC Roerdalen

 

Poule 1-43:

1.       MBC ‘13

2.       Sittard

3.       Sportclub Leeuwen

4.       Obbicht

 

Poule 1-43a:

1.       Bieslo

2.       Linne

3.       SHH

 

Poule 1-44:

1.       EMS

2.       SVH ‘39

3.       Conventus ‘03

4.       Oranje Blauw ‘15

 

Poule 1-45:

1.       Roosteren

2.       SVC 2000

3.       St. Joost

4.       Susterse Boys

 

Poule 1-46:

1.       Walburgia

2.       Armada

3.       Born

4.       VV Hebes

 

Poule 1-47:

1.       Slekker Boys

2.       Zwentibold

3.       DVO

4.       Sanderbout

 

Poule 1-48:

1.       Urmondia

2.       SVE

3.       Haslou

4.       Lindenheuvel/Heidebloem Combinatie

 

 

Poule 1-49:

1.       Alfa Sport

2.       Passart - VKC

3.       Centrum Boys

 

Poule 1-50:

1.       Rios ‘31

2.       SV Brunssum

3.       FC RIA

4.       Jabeek

 

Poule 1-51:

1.       Amstenrade

2.       Voerendaal

3.       RKVVM

4.       Vaesrade

 

Poule 1-52:

1.       Spaubeek

2.       Schimmert

3.       Neerbeek

4.       OVCS

 

Poule 1-53:

1.       Langeberg

2.       Abdissenbosch

3.       De Leeuw

4.       Sylvia

 

Poule 1-54:

1.       RKTSV

2.       Rimburg

3.       Schinveld/Arc ICT

4.       UOW ‘02

 

Poule 1-55:

1.       Bunde

2.       FC Geleen Zuid

3.       IVS

4.       HBC ‘09

 

Poule 1-56:

1.       Haanrade

2.       KVC Oranje

3.       SVN/Btb Consultancy

4.   SVM

 

Poule 1-57:

1.       Kakertse Boys

2.       NEC ‘92/Vloerenboulevard

3.       KCC ‘13

4.       Sporting Heerlen

 

Poule 1-58:

1.       RKSVB

2.       Weltania

3.       Eikenderveld

4.       Willem 1

 

Poule 1-59:

1.       Vijlen

2.       SSA RKDFC-Doenrade

3.       Keer

4.       WDZ

 

Poule 1-60:

1.       FC Bemelen

2.       Leonidas - Wolder

3.       IBC ‘03

4.       Daalhof

 

Poule 1-61:

1.       Partij

2.       Zwart Wit ‘19

3.       Walram

4.       Sportclub Jekerdal

 

Poule 1-62:

1.       FC Kerkrade – West

2.       SV Hulsberg

3.       Wijnandia

4.       SVA

 

Poule 1-63:

1.       SNC ‘14

2.       RKHSV

3.       Rood Groen LVC ‘01

4.       SVME

 

Poule 1-64:

1.       RKASV

2.       VV Hellas

3.       RKMVC

4.       RKHBS

 

Poule 1-65:

1.       RKVVL/Polaris

2.       RKUVC

3.       Berg `28

4.       VV SCM

 

Poule 1-66:

1.       RVU

2.       Geulsche Boys

3.       SCG

4.       Geertruidse Boys

 

Poule 1-67:

1.       FC Gulpen

2.       BMR

3.       DBSV

4.       SV Geuldal

 

Poule 2-22:

1.       Bergeijk

2.       Dommelen

3.       MAARHEEZE

4.       Terlo

 

Poule 2-39:

1.       De Raven

2.       FC CRANENDONCK

3.       Rood Wit ‘67/Plus

4.       SV Budel