Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Snel naar de websites van de voetbalclubs

De hyperlinks naar de websites van alle amateurvoetbalclubs, overzichtelijk gerangschikt per klasse en daarbinnen op alfabetische volgorde. We beginnen met de hyperlinks naar de websites van de clubs uitkomend in de Derde Divisie, Hoofdklassen en Eerste Klasse D.

DERDE DIVISIE

·         ADO’20

·         Ado Den Haag 2

·         BlauwGeel’38

·         DEM

·         EVV

·         Gemert

·         Groene Ster

·         Hercules

·         Hoogland

·         HSC’21

·         Lienden

·        OFC

·        Oss’20

·       UNA

·        Westlandia

 

HOOFDKLASSE B

·         AWC

·        Baronie

·         EHC/Heuts

·         Halsteren

·         IFC

·         Juliana’31

·         Longa’30

·         Moerse Boys

·         Nuenen

·         OJC Rosmalen

·         RKZVC

·         Silvolde

·         SV Meerssen

     SV Minor

·         Udi’19/CSU

·         Unitas

 

EERSTE KLASSE D

·         BSV Limburgia/Kamerland

·         Chevremont

·         De Ster

·         Deurne

·         Geldrop

·         RKSV Heeze

·         Sportclub Susteren

·         SSS’18

·         SV Venray

·         Venlosche Boys

·         Veritas

·         Wilhelmina’08

·         Wittenhorst

·         ZSV 

 

TWEEDE KLASSE G

 

Bekkerveld

Caesar

FC Geleen-Zuid

GSV’28

Haelen

Heer

Geusselt Sport

Laura/Hopel Combinatie

Lindenheuvel/Heidebloem

Sportclub’25

Sporting Heerlen

V.V. Schaesberg

V.V. Scharn

 

TWEEDE KLASSE H

 

Berghem Sport

DAW Schaijk

Emplina

EVVC

Heeswijk

Helvoirt

Olympia’18

Prinses Irene

Real Lunet

SVSSS

Volharding

Volkel

 

DERDE KLASSE A

 

BMR

Heksenberg

VV Hellas

FC Hoensbroek

KVC Oranje

RVU

V.V. SCN

Sportclub Jekerdal

SVME

SV Simpelveld

SVN/BtB Consultancy

Walram

Weltania

Wijnandia

 

DERDE KLASSE B

 

VV Alfa Sport

SV Argo

VV Born

Brevendia

Centrum Boys

DVO

Haslou

VV HEBES

Langeberg

RKVB

SHH

VV Sittard

Spaubeek

SVC 2000

 

DERDE KLASSE C

 

Baarlo

Blerick

H.B.S.V.

Helden

IVO

Liessel

Melderslo

Merefeldia

MVC’19

RKSVO

Sparta’18

Sportclub Irene

FCV Venlo

Ysselsteyn