Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Toernooikalender 2020: senioren- en jeugdvoetbal

In de Wandelgangen is een website -een platform- waarop we zoveel mogelijk nieuwtjes willen delen over het amateurvoetbal in Limburg en een klein gedeelte van Noord-Brabant. Behalve uitslagen en standen, voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, nieuws over trainerswisselingen e.d. willen we ook informatie geven over toernooien. Waar en wanneer vinden ze plaats en wie organiseert ze? Zowel senioren- als jeugdtoernooien alsook 35+, veteranen en damesvoetbaltoernooien.

Wil je jouw toernooi ook vermeld zien op onze website? Stuur jouw informatie dan naar redactie@indewandelgangen.com Onderstaand de kalender van de toernooien voor zover tot nu toe bekend bij de redactie. 

 

APRIL

 

 

 

11 t/m 13

Heer Easter Trophy

RKSV Heer

JO 7 t/m JO 17

 

MEI

 

 

 

23 en 24

Strijthagen Cup

VV Schaesberg

JO7 t/m JO17

29

31e Internationaal Jeugdtoernooi

FC Kerkrade West

JO18/19

29

Agrarisch Zeilberg Jeugd-toernooi

ZSV

JO13 en JO15

30

31e Internationaal Jeugdtoernooi

FC Kerkrade West

JO8 en JO9

30

Agrarisch Zeilberg Jeugd-toernooi

ZSV

JO7 t/m JO12.

30

Jacques Janssen Jeugdtoernooi

VV Caesar

JO13, JO15 en MO17

30

Pisart Cup

SVME

JO 7 t/m JO 17

31

31e Internationaal Jeugdtoernooi

FC Kerkrade West

JO6/& en JO14

31

Jacques Janssen Jeugdtoernooi

VV Caesar

JO6/7, JO8, JO9, JO10, JO11 en JO12

31

Swentiboldtoernooi

SVE

Veteranen

31

Pisart Cup

SVME

JO 7 t/m JO 17

 

 

 

JUNI

 

 

 

1

Pisart Cup

SVME

JO7 t/m JO17

1

31e Internationaal Jeugdtoernooi

FC Kerkrade West

JO13

1

Future Cup Maastricht

VV Scharn

JO7 t/m JO17

5

George Vervuurt Jeugdtoernooi

FC RIA

JO13

5 (avond)

Rob Hintjens Veteranentoernooi 

en Dylan Kors 7 tegen 7 toernooi

Sylvia

Sylvia

Vanaf 15 jaar

5 t/m 7

Future Cup Maastricht

VV Scharn

JO 7 t/m JO17

5

31e Internationaal Jeugdtoernooi

FC Kerkrade West

JO16/17

5

KIKA Toernooi

VV Sittard

JO19

5 (avond)

Internationale Jeugdvoetbaltoernooien

Groene Ster

JO19

6

George Vervuurt Jeugdtoernooi

FC RIA

JO8, JO9, JO11, JO11

6

Jeugdtoernooi

Venlosche Boys

JO13

6 (ochtend)

Dylan Kors Toernooi

Sylvia

JO10 en JO11

6 (middag)

Dylan Kors Toernooi

Sylvia

JO12 en JO13

6

KIKA Toernooi

VV Sittard

JO15

6

31e Internationaal Jeugdtoernooi

FC Kerkrade West

JO11 en JO11

6 (ochtend)

Internationale Jeugdvoetbaltoernooi

BSV Limburgia

JO7, JO8 en JO9

6 (middag)

Internationale Jeugdvoetbaltoernooi

BSV Limburgia

JO16/JO17

6

Internationale Jeugdvoetbaltoernooien

Groene Ster

JO15, JO10 en JO11

6

KIKA Toernooi

VV Sittard

JO8 categorie B en C, JO9 categorie B en C, JO14, MO15

6

Jeugdtoernooi

SVN/BtB Consultancy

JO12/JO13

6

Intratuin Maastricht Jeugdtoernooi

RKHSV

JO8, JO10, JO12, JO14 en JO15

6 en 7

Hermann Stauverman toernooi

 

Sportclub’25

JO7-JO15, standaard en reserveteams, MO11, 13 en 15

6 en 7

Strijthagen Cup

VV Schaesberg

JO7 t/m JO17

6

Rabobank Zeemcup minivoetbaltoernooi

Woander Forest

Recreanten

7

George Vervuurt Jeugdtoernooi

FC RIA

JO7, JO12 en MO13

7

Jeugdtoernooi

Venlosche Boys

JO15

7

Rabobank Zeemcup minivoetbaltoernooi

Woander Forest

Bedrijven en verenigingen en dames.

7 (ochtend)

Dylan Kors Toernooi

Sylvia

JO7

7 (middag)

Dylan Kors Toernooi

Sylvia

JO8 en JO9

7

Jeugdtoernooi

SVN/BtB Consultancy

JO10/JO11

7

31e Internationaal Jeugdtoernooi

FC Kerkrade West

JO12 en JO15

7

Internationale Jeugdvoetbaltoernooi

BSV Limburgia

JO12/JO13

7

KIKA Toernooi

VV Sittard

JO9 categorie A, JO10 categorie B, MO13, JO13 categorie A en B

7

Internationale Jeugdvoetbaltoernooien

Groene Ster

JO7, JO8, JO9 en JO13

7

Intratuin Maastricht Jeugdtoernooi

RKHSV

JO7, JO9, JO11 en JO13

12

KIKA Toernooi

VV Sittard

MO17, JO17 categorie E en B.

13

Jeugdtoernooi

SVN/BtB Consultancy

JO14/JO15

13

Coppa Catenaccio toernooi voor senioren 7×7

VVV’03

Heren senioren

13

ChicksOnKicks toernooi voor dames 7×7 (alleen bij voldoende animo)

VVV’03

Dames

13

Grenslandentoernooi

Sportclub’25

MO17, MO19, Dames

13 (ochtend)

Internationale Jeugdvoetbaltoernooi

BSV Limburgia

JO10/JO11

13 (middag)

Internationale Jeugdvoetbaltoernooi

BSV Limburgia

JO18/JO19

13

Internationaal toernooi

VV Belfeldia

JO8, JO9

13

KIKA Toernooi

VV Sittard

JO7,  JO8 categorie A, JO10 categorie A

13

Cafe de Staasie Shoot-Out Toernooi

RKVB

JO17, JO19 en alle seniorenteams

13

Jeugdvoetbaltoernooi

SHH Herten

JO7-viertallen, JO8, JO9 en JO10 zestallen, JO11 achttallen

13 en 14

Jeugdvoetbaltoernooi

FC Geleen Zuid

JO7 t/m JO12

13 en 14

Strijthagen Cup

VV Schaesberg

JO7 t/m JO17

14

Jeugdtoernooi

SVN/BtB Consultancy

JO7, JO8 en JO9

14

Jeugdvoetbaltoernooi

SHH Herten

JO13

14

Internationaal toernooi

VV Belfeldia

JO11 en JO12

14

Grenslandentoernooi

Sportclub’25

MO17, MO19, Dames

14

Jeugdvoetbaltoernooi

FC Geleen Zuid

JO7 t/m JO12

14

KIKA Toernooi

VV Sittard

JO11 en JO12

14

Internationale Jeugdvoetbaltoernooien

Groene Ster

JO17 en meisjes MO13, MO15 en MO17

 

 

 

AUGUSTUS

 

 

 

21

 Ladies Cup (Avond)

Langeberg

Dames

22 (ochtend)

Jeugdtoernooi

Langeberg

JO 7t/m JO9

22 (middag)

Veteranencup

Langeberg

35+

23

Jeugdtoernooien

Langeberg

JO 10 t/m JO12

28 t/m 30

Jeugdtoernooi

RKUVC Ulestraten

JO7 t/m JO19

 

 

AUGUSTUS

 

 

 

21

 Ladies Cup (Avond)

Langeberg

Dames

21

Jeugdtoernooi

RK UVC

JO19

22

Jeugdtoernooi

RK UVC

JO15, MO15, JO14, JO13

22 (ochtend)

Jeugdtoernooi

Langeberg

JO 7t/m JO9

22 (middag)

Veteranencup

Langeberg

35+

23

Jeugdtoernooien

Langeberg

JO 10 t/m JO12

30

Jeugdtoernooi

RK UVC

JO12, JO11, JO10, JO9, JO8, JO7

 

 

 

 

 

 

5

Jan van Tilburg Toernooi

Sportclub’25

G-teams