Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Uitslagen eerste ronde nacompetitie Zuid 2!

Bij deze de uitslagen van de eerste ronde van de nacompetitie regio Zuid 2. De uitslagen van de Hoofdklassers en Eerste klasser is ook te zien op onze website.

1D – 2G – 2H

In deze poule zitten de volgende 8 teams:

·         Venlosche Boys (Nummer 12 van 1D)

·         Wilhelmina ’08 (Nummer 13 van 1D)

·         BSV Limburgia/Kamerland (Periodekampioen 2G)

·         Caesar (Periodekampioen 2G)

·         GSV ’28 (Periodekampioen 2G)

·         Prinses Irene (Periodekampioen 2H)

·         EVVC (Periodekampioen 2H)

·         Erp (Periodekampioen 2H)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Wilhelmina ‘08

Erp

1 - 0

03-06 om 14:30 uur

Venlosche Boys

GSV ‘28

4 - 1 

03-06 om 14:30 uur

Prinses Irene

Caesar

3 - 1

03-06 om 14:30 uur

BSV Limburgia

EVVC

3 - 1

 

2G – 3A – 3B

In deze poule zitten de volgende 8 teams:

·         Centrum Boys (Nummer 13 van 2G)

·         VV Sittard (Nummer 12 van 2G)

·         VV SCM (Periodekampioen 3A)

·         SVN/BtB Consultancy (Periodekampioen 3A)

·         BMR (Periodekampioen 3A)

·         Heksenberg (Periodekampioen 3B)

·         VV ALFA Sport (Periodekampioen 3B)

·         RKFC Lindenheuvel/Heidebloem Combinatie (Periodekampioen 3B)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Centrum Boys

RKFC Lindenheuvel Heidebloem Comb.

0 - 6

03-06 om 14:30 uur

VV Sittard

BMR

0 - 1 

03-06 om 14:30 uur

Heksenberg

SVN/BtB Consultancy

4 - 1

03-06 om 14:30 uur

VV SCM

VV ALFA Sport

ALFA Sport wint na penalties

 

2H – 3C – 3D

In deze poule zitten de volgende 8 teams:

·         BVV/Infra Timmermans (Nummer 12 van 2H)

·         TGG (Nummer 13 van 2H)

·         SV Budel (Periodekampioen 3C)

·         MVC ’19 (Periodekampioen 3C)

·         HBSV (Periodekampioen 3C)

·         Berghem Sport (Periodekampioen 3D)

·         DAW (Periodekampioen 3D)

·         Nooit Gedacht (Periodekampioen 3D)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

02-06 om 18:00 uur

TGG

Nooit Gedacht

0 - 4

03-06 om 14:30 uur

BVV/Infra Timmermans

HBSV

0 - 2 

03-06 om 14:30 uur

Berghem Sport

MVC ‘19

4 - 0

03-06 om 14:30 uur

SV Budel

DAW

0 - 3

 

3A – 4A – 4B

In deze poule zitten de volgende 8 teams:

·         VV Hellas (Nummer 12 van 3A)

·         RKVVM (Nummer 13 van 3A)

·         Haslou (Periodekampioen 4A)

·         SV Hulsberg (Periodekampioen 4A)

·         RKVVL/Polaris (Periodekampioen 4A)

·         Voerendaal (Periodekampioen 4B)

·         KVC Oranje (Periodekampioen 4B)

·         RKHBS (Periodekampioen 4B)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

RKVVM

RKHBS

3 - 2

03-06 om 14:30 uur

VV Hellas

RKVVL/Polaris

5 - 1 

03-06 om 14:30 uur

Voerendaal

SV Hulsberg

1 - 0

03-06 om 14:30 uur

Haslou

KVC Oranje

3 - 2

 

3B – 4C – 4D

In deze poule zitten de volgende 8 teams:

·         Sportclub Leeuwen (Nummer 12 van 3B)

·         RKVB (Nummer 13 van 3B)

·         Roosteren (Periodekampioen 4C)

·         RKDFC (Periodekampioen 4C)

·         VV Born (Periodekampioen 4C)

·         Horn (Periodekampioen 4D)

·         Panningen (Periodekampioen 4D)

·         BEVO (Periodekampioen 4D)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

RKVB

BEVO

4 - 3

03-06 om 14:30 uur

Sportclub Leeuwen

VV Born

0 - 1 

03-06 om 14:30 uur

Horn

RKDFC

2 - 3

03-06 om 14:30 uur

Roosteren

Panningen

1 - 3

 

3C – 4E – 4F

In deze poule zitten de volgende 8 teams:

·         SC Helmondia (Nummer 12 van 3C)

·         Maarheeze (Nummer 13 van 3C)

·         SV Oostrum (Periodekampioen 4E)

·         EWC ’46 (Periodekampioen 4E)

·         GFC ’33 (Periodekampioen 4E)

·         RKMSV (Periodekampioen 4F)

·         SSE (Periodekampioen 4F)

·         RKSVO (Periodekampioen 4F)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Maarheeze

RKSVO

3 - 6

03-06 om 14:30 uur

SC Helmondia

GFC ‘33

5 - 1 

03-06 om 14:30 uur

RKMSV

EWC ‘46

0 - 1

03-06 om 15:30 uur

SV Oostrum

SSE

0 - 3

 

3D – 4G – 4H

In deze poule zitten de volgende 8 teams:

·         Nijnsel/TVE Reclame (Nummer 12 van 3D)

·         Stormvogels ’28 (Nummer 13 van 3D)

·         Ulysses (Periodekampioen 4G)

·         DSV (Periodekampioen 4G)

·         Herpinia (Periodekampioen 4G)

·         Nulandia (Periodekampioen 4H)

·         WEC (Periodekampioen 4H)

·         Festilent (Periodekampioen 4H)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Stormvogels ‘28

Festilent

0 - 1

03-06 om 15:15 uur

Nijnsel/TVE Reclame

Herpinia

0 - 1 

03-06 om 14:30 uur

Nulandia

DSV

5 - 3

03-06 om 14:30 uur

Ulysses

WEC

1 - 0

 

Dan zijn er nog de wedstrijden voor handhaving in de 4e Klasse of promotie naar de 4e Klasse! Bij deze het complete overzicht van deze wedstrijden:

Daalhof (4A) en FC Bemelen (5A)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Daalhof

FC Bemelen

3 - 2

10-06 om 14:30 uur

FC Bemelen

Daalhof

? - ?

 

Zwart Wit ’19 (4B) en KCC ’13 (5B)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Zwart Wit ‘19

KCC ‘13

2 - 1

10-06 om 14:30 uur

KCC ‘13

Zwart Wit ‘19

? - ?

 

Rios ’31 (4C) en HBC ’09 (5C)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Rios ‘31

HBC ‘09

1 - 1

10-06 om 14:30 uur

HBC ‘09

Rios ‘31

? - ?

 

RKAVC (4D) en Koningslust (5D)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

RKAVC

Koningslust

1 - 3

10-06 om 14:30 uur

Koningslust

RKAVC

? - ?

 

Kwiek Venlo (4E) en Toxandria (5G)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Kwiek Venlo

Toxandria

3 - 1

10-06 om 14:30 uur

Toxandria

Kwiek Venlo

? - ?

 

Neerkandia (4F) en SV United (5E)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Neerkandia

SV United

2 - 2

10-06 om 14:30 uur

SV United

Neerkandia

? - ?

 

HBV (4G) en FC De Rakt (4H)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

HBV

FC De Rakt

3 - 1

10-06 om 14:30 uur

FC De Rakt

HBV

? - ?

 

RKKSV (4H) en De Zwaluw (5G)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

RKKSV

De Zwaluw

2 - 1

10-06 om 14:30 uur

De Zwaluw

RKKSV

? - ?

 

Berg ’28 (4A) en SCG (5A)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Berg ’28

SCG

1 - 3

10-06 om 14:30 uur

SCG

Berg  ‘28

? - ?

 

Passart VKC (4B) en Amstenrade (5B)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Passart-VKC

Amstenrade

2 - 1

10-06 om 14:30 uur

Passart-VKC

Amstenrade

? - ?

 

SVM (4C) en EMS/RFC (5C)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

SVM

EMS/RFC

1 - 3

10-06 om 14:30 uur

EMS/RFC

SVM

? - ?

 

Roggel (4D) en Grashoek (5D)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Roggel

Grashoek

3 - 2

10-06 om 14:30 uur

Grashoek

Roggel

? - ?

 

Leunen (4E) en BVV ’27 (5E)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Leunen

BVV ‘27

1 - 2

10-06 om 14:30 uur

BVV ‘27

Leunen

? - ?

 

Rood Wit `62 (4F) en America (5E)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Rood Wit ’62

America

1 - 1

10-06 om 14:30 uur

America

Rood Wit '62

? - ?

 

Heijen (4G) en Gassel (5G)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Heijen

Gassel

3 - 5

10-06 om 14:30 uur

Gassel

Heijen

? - ?

 

FC Gulpen (5A) en Abdissenbosch (5B)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

FC Gulpen

Abdissenbosch

2 - 3

10-06 om 14:30 uur

Abdissenbosch

FC Gulpen

? - ?

 

SVH ’39 (5C) en VV Kessel (5D)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

SVH ‘39

VV Kessel

4 - 1

10-06 om 14:30 uur

VV Kessel

SVH ‘39

? - ?

 

Met dank aan Johan Hollanders voor de informatie!