Download onze app..

..voor de beste ervaring op een mobiel apparaat.

Download voor iOS

Download voor Android

Uitslagen nacompetitie 10 juni!

Uitslagen nacompetitie 10 juni!

Hoofdklasse/Eerste Klasse

De volgende ploegen zitten er nog in:

Rood-Wit W
Hoogland
JOS / W’ Graafsmeer
HVCH
RKVV DEM
VOC
Alcides
Rohda Raalte

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

10-06-18 om 14:30 uur

Rood-Wit W.

Hoogland

1 - 2

10-06-18 om 14:00 uur

JOS / W’ Graafsmeer

HVCH

1 - 2

10-06-18 om 14:00 uur

RKVV DEM

VOC

4 - 0

10-06-18 om 14:00 uur

Alcides

Rohda Raalte

2 - 1

 

Dan gaan we nu verder met de Eerste/Tweede/Derde/Vierde klasse.

1D – 2G – 2H

De volgende ploegen zitten er nog in:

Wilhelmina ‘08
Venlosche Boys
Prinses Irene
BSV Limburgia/Kamerland

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

10-06-18 om 14:30 uur

Wilhelmina ‘08

Prinses Irene

1 - 2

10-06-18 om 14:30 uur

Venlosche Boys

BSV Limburgia

2 - 1

 

2G – 3A – 3B

De volgende ploegen zitten er nog in:

RKFC Lindenheuvel – Heidebloem Combinatie
BMR
Heksenberg
ALFA Sport

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

10-06-18 om 14:30 uur

RKFC L’heuvel/H’bloem

Heksenberg

1 - 2

10-06-18 om 14:30 uur

BMR

ALFA Sport

1 - 2

 

2H – 3C – 3D

De volgende ploegen zitten er nog in:

Nooit Gedacht
HBSV
Berghem Sport
DAW

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

10-06-18 om 14:30 uur

Nooit Gedacht

Berghem Sport

2 - 3

10-06-18 om 14:30 uur

HBSV

DAW

0 - 6

 

3A – 4A – 4B

De volgende ploegen zitten er nog in:

RKVVM
VV Hellas
Voerendaal
Haslou

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

10-06-18 om 14:30 uur

RKVVM

Voerendaal

4 - 2

10-06-18 om 14:30 uur

VV Hellas

Haslou

2 - 1

 

 

3B – 4C – 4D

De volgende ploegen zitten er nog in:

RKVB
VV Born
RKDFC
Panningen

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

10-06-18 om 14:30 uur

RKVB

RKDFC

2 - 1

10-06-18 om 14:30 uur

VV Born

Panningen

2 - 1 na penalties

 

3C – 4E – 4F

De volgende ploegen zitten er nog in:

RKSVO
SC Helmondia
EWC ‘46
SSE

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

10-06-18 om 14:30 uur

RKSVO

EWC ‘46

4 - 1

10-06-18 om 14:30 uur

Helmondia

SSE

3 - 0

 

3D – 4G – 4H

De volgende ploegen zitten er nog in:

Festilent
Herpinia
Nulandia
Ulysses

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

10-06-18 om 14:30 uur

Festilent

Nulandia

1 - 1

10-06-18 om 14:30 uur

Herpinia

Ulysses

3 - 5


Dan zijn er nog de wedstrijden voor handhaving in de 4e Klasse of promotie naar de 4e Klasse! Bij deze het complete overzicht van deze wedstrijden:

Daalhof (4A) en FC Bemelen (5A)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Daalhof

FC Bemelen

3 - 2

10-06 om 14:30 uur

FC Bemelen

Daalhof

1 - 1 

 

Zwart Wit ’19 (4B) en KCC ’13 (5B)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Zwart Wit ‘19

KCC ‘13

2 - 1

10-06 om 14:30 uur

KCC ‘13

Zwart Wit ‘19

1 - 2 

 

Rios ’31 (4C) en HBC ’09 (5C)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Rios ‘31

HBC ‘09

1 - 1

10-06 om 14:30 uur

HBC ‘09

Rios ‘31

2 - 1 

 

RKAVC (4D) en Koningslust (5D)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

RKAVC

Koningslust

1 - 3

10-06 om 14:30 uur

Koningslust

RKAVC

2 - 0 

 

Kwiek Venlo (4E) en Toxandria (5G)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Kwiek Venlo

Toxandria

3 - 1

10-06 om 14:30 uur

Toxandria

Kwiek Venlo

2 - 0 

 

Neerkandia (4F) en SV United (5E)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Neerkandia

SV United

2 - 2

10-06 om 14:30 uur

SV United

Neerkandia

1 - 4 

 

HBV (4G) en FC De Rakt (4H)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

HBV

FC De Rakt

3 - 1

10-06 om 14:30 uur

FC De Rakt

HBV

3 - 3 

 

RKKSV (4H) en De Zwaluw (5G)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

RKKSV

De Zwaluw

2 - 1

07-06 om 20:00 uur

De Zwaluw

RKKSV

2 - 3 

 

Berg ’28 (4A) en SCG (5A)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Berg ’28

SCG

1 - 3

10-06 om 14:30 uur

SCG

Berg  ‘28

3 - 1 

 

Passart VKC (4B) en Amstenrade (5B)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Passart-VKC

Amstenrade

2 - 1

10-06 om 14:30 uur

Passart-VKC

Amstenrade

0 - 0 

 

SVM (4C) en EMS/RFC (5C)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

SVM

EMS/RFC

1 - 3

10-06 om 14:30 uur

EMS/RFC

SVM

1 - 0 

 

Roggel (4D) en Grashoek (5D)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Roggel

Grashoek

3 - 2

10-06 om 14:30 uur

Grashoek

Roggel

0 - 1 

 

Leunen (4E) en BVV ’27 (5E)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Leunen

BVV ‘27

1 - 2

10-06 om 14:30 uur

BVV ‘27

Leunen

4 - 0 

 

Rood Wit `62 (4F) en America (5E)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Rood Wit ’62

America

1 - 1

10-06 om 14:30 uur

America

Rood Wit '62

3 - 3 

 

Heijen (4G) en Gassel (5G)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

Heijen

Gassel

3 - 5

10-06 om 14:30 uur

Gassel

Heijen

1 - 6 

 

FC Gulpen (5A) en Abdissenbosch (5B)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

FC Gulpen

Abdissenbosch

2 - 3

10-06 om 14:30 uur

Abdissenbosch

FC Gulpen

1 - 1 

 

SVH ’39 (5C) en VV Kessel (5D)

Datum + tijd

Thuis

Uit

Uitslag

03-06 om 14:30 uur

SVH ‘39

VV Kessel

4 - 1

10-06 om 14:30 uur

VV Kessel

SVH ‘39

5 - 1